Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Szerintetek meleg vagyok,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek meleg vagyok, vagy csak szimplán új érzés egy fiúval legjobb barát lenni?

Figyelt kérdés

Az osztálytársam, akivel 1 éve ismerjük egymást nagyon jóban vagyunk. Én úgy tekintek rá mint a legjobb barátomra, viszont ezt kb. csak úgy 1-2 hónapja érzem, vagyis amióta megkezdődött a suli. Az elmúlt évben is nagyon jóban voltunk, de nem érdekelt mert nagyon nehéz ez az osztály, és teljesen kifáraszt.


A lényeg, hogy pár téma eddig tabu volt; most egyre jobban oldom fel a zárakat. Viszont egész nap ő jár az eszemben, úgy érzem hogy többet érzek mint barátság. Vágyom a testi közelségére is, vágyom arra hogy egész nap együtt legyünk, minél több időt vele töltsek.


Szexuálisan nem igazán kívánom, de a gondolattal azért néha-néha eljátszok. Eddig a lányokat szerettem, most is ha kéne válasszak egy fiú és egy lány közt a lányt választanám. Egyedül ez a fiú nagyon közeli számomra, és 4 hete már folyton csak ő jár az eszemben. Ami még furcsa hogy a lányoknál akikbe szerelmes voltam azoknál mindig zavarba jöttem ha beszéltem vele, elpirultam, vagy mindenképpen nagyon heves érzéseket éreztem ha hozzá értem; a srác esetében csak szimplán jó érzés érezni a jelenlétét.


Lehet van bennem kis meleg hajlam és inkább csak egy igaz és közeli legjobb barátot szeretnék? Még nem volt soha senkivel ilyen jó viszonyom, és eddig barátaim se igen voltak.



2015. okt. 9. 21:19
 1/5 anonim ***** válasza:
28%

Statisztikailag 5-10 százalék rá az esély, hogy meleg vagy, ugyanis a világtársadalmat tekintve ennyi a melegek számaránya a komplett emberi populációban.

Az meg, hogy szeretsz egy ember, pláne egy barátod társaságában lenni még nem azt jelenti, hogy meleg lennél, csupán azt, hogy bensőséges kapcsolatot ápolsz vele, kb. mint fivér a fivérrel. Attól még, hogy egy veled azonos nemű társaságát favorizálod még nem tesz automatikusan homoszexuálissá, ennyi erővel mindenki meleg meg leszbikus, akinek a legjobb barátja vele megegyező nemű.

2015. okt. 10. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Ask Me ***** válasza:
84%
Egyszerű mégha neked most nagyon bonyolultnak tűnik is. Minden amit leírtál arra mutat egyértelműen hogy biszexuális vagy ami lassan a felszínre tör. Írd meg ha letisztult benned. Sok szerencsét!
2015. okt. 10. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
77%
Ha a lányok is vonzanak akkor homoszexuális már nem lehetsz, legfeljebb biszexuális. Én is hasonlóan éreztem amikor az első igazi barátságom kialakult mégsem lettem homoszexuális. Amit írsz az szerintem természetes, egy mélyebb emberi kapcsolatnál. Szexuális gondolatok gyakran együtt járnak erősebb érzelmekkel, tizenéves korban különböző biológiai és pszichés változások végett amúgy is "normálisnak" és igazából általánosnak tekinthető hogy az embernek néha homoszexuális gondolatai is vannak.
2015. okt. 10. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! Üzenetben is válaszoltak páran.


Igazatok lehet abban, hogy tényleg csak érzelmileg nagyon közelinek érzem őt és ezt keverem össze a szexuális orientáltságommal.


Hallottam több esetről is amikor nagyon közeli kapcsolatba kerülnek a barátok; szerintem itt is erről van szó.


Ha van valami fejlemény írok, és továbbra is szívesen olvasom válaszaitokat :)

2015. okt. 10. 21:23
 5/5 anonim ***** válasza:
92%

tetszenek a fenti válaszok, annyit tennek hozzá, hogy ne panikolj be attól, ha mondjuk bi vagy meleg vagy, a te feladatod annyi, hogy felfedezd magad és a vilagot(nem csak a szexualitás terén persze) Saját rossz tapasztalatom, hogy sok sok évig bujkaltam magam elől, így fiatalkent lemaradtam sok minden szeprol...


Nezegesd a fiúkat is(!) nyugodtan, interneten, vagy buliban, és ismerd meg az erzeseidet, kivansagaidat.


Amúgy meg az ember egy emberbe szerelmes, nem egy nembe, hála istennek, ez több mint puszta szexualitás.

2015. okt. 18. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!