Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » A passzív srácok nem várják...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A passzív srácok nem várják el, hogy kielégítse őket a másik fiú?

Figyelt kérdés
Tehát ha én aktív vagyok nem kell pl orálisan kielégítenem?
2015. okt. 19. 17:40
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
ez nem kell vagy nem kell kérdés hanem, hogy örömet akarsz-e okozni a másiknak. nekem azért jól esik ha a barátom kielégít....
2015. okt. 19. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
14%
Mi ez a passzív meg aktív fszág,
2015. okt. 19. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Passzívja válogatja...
2015. okt. 19. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
3%
ha tudtok olyan passzív fiút akit nem kell kielégíteni akkor az a aktív férfiak állma szerintem...
2015. okt. 19. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
18%
#2 mit nem lehet érteni ezen??? nem látod, hogy bu zi kategória?
2015. okt. 19. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Egyetértek az előttem szólókkal!

Az emberi kapcsolatokra legyen az hetero, homo, biszex, nincsenek szabályok!

Mindenkinek másfajta igényei, vágyai, fétisei vannak. Ha neked az a hepped, hogy nem kívánod szájjal kielégíteni partnered, keress olyat, akinek ez bejön. Biztos akad olyan srác/férfi, akinek elég, ha ő kényeztethet téged, ill. megelégszik a behatolással, nem igényli a viszonzást, a cserét, a fordított felállást.

Tapasztalatom, hogy az átlag meleg (ill. biszex) kapcsolatoknál nem különül el élesen az aktív és passzív szerep. Hangulat, azaz aktuális intim vágy kérdése, ki mit szeretne az adott pillanatban.

A szerepjátékokat kivéve, nemigen osszák ki a párok a szerepeket.

Persze, magam is voltam olyan helyzetben, mikor előre pontosan megterveztük, ki, mit szeretne, mit fogunk tenni. Ezt a szituációs/szerepjátékokhoz sorolnám. Nagyon izgató tud lenni! :-D

Hangulatom egyszer-egyszer még a kérdező által felvetett helyzetre is lenne. Hiszen ez a felállás is tartogat izgalommal teli pillanatokat. ;-)

2015. okt. 19. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
azért nálunk nem az az alap, hogy az aktív semmit se akar csinálni a behatoláson és a sz.patáson kívül. meg az általam ismert meleg srácoknál se. kétlem, hogy ez minden aktív álma. nálunk barátommal eléggé elválik az a/p szerep, én csak passzív vagyok ő meg csak aktív. viszont sokat orálozik ő is, előtte nem nagyon igényeltem, de amióta együtt vagyunk kívánom azt is és nagyon élvezem:D
2015. okt. 19. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
95%

Ha te aktív vagy, akkor úgy meg kell dugnod, hogy sikítson az élvezettől ;)

Tudod, G-pont :)

2015. okt. 19. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
0%
# 5 ba b+ ezt nem figyeltem :D
2015. okt. 19. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Nekem elég ha szopatnak, nem várok viszonzást.
2015. okt. 20. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!