Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Az első srác után utálom...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az első srác után utálom magam, ez normális?

Figyelt kérdés
A nyáron jöttem rá, hogy akarom fiúval is. Ki is próbáltam a héten egy helyes vékony fiúval. Nagyon élveztem. Aztán elélveztem és utána az egészet utáltam, stb. Persze másnapra újra kívántam, de akkor ott az egészet utáltam. Neki is mondtam, hogy köszönöm, hogy találkoztunk, de csak egyszerit akartam, hogy kipróbáljam, pedig nagyon helyes volt...
2015. okt. 29. 09:30
 1/6 anonim ***** válasza:
80%

Ez természetes, majd megszokod.

Írj rá újból.

2015. okt. 29. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
86%
igen normális. mivel azt nevelte beléd a társadalom, hogy ezt szégyellned kell és nem normális fiúval lenni. de nincs vele semmi, majd megbirkózol vele:) hasonló érzés volt nekem először fiúval.
2015. okt. 29. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
35%

én nem vagyok homár és mégis normálisnak tartom. vedd észre, hogy csak a buta emberek gyűlölködnek és ítélnek el valakit ezért. ezzel normál esetben foglalkozni se kéne, hogy egy fiú fiúval akar lenni.

amúgy meg fáradj át a hetero kategóriába és tedd fel a 1254. "kicsi a péniszem?" vagy "miért nem kellek egy csajnak sem?" kérdést

2015. okt. 29. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
72%
Egyik barátommal ugyanez volt, ő is gyötrődött egy kis ideig végül összejöttek. Fogadd el és ne tagadd meg önmagad, ez a legfontosabb! Ne másoknak akarj megfelelni!
2015. okt. 29. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a kedves és értelmes válaszokat! Olyan könnyű másnak mondani, de megélni... De tényleg köszönöm;)
2015. okt. 29. 23:41
 6/6 anonim ***** válasza:
86%

:/ Teljesen normális ne aggódj. Idővel könnyebb lesz :)

Csak ne szégyeld,meleg vagy,de ez a re magánéleted.


Légy boldog! :)

2015. okt. 30. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!