Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Mi a véleményetek erről a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek erről a videóról és az alatta lévő kommentekről? (nem csak melegek! )


2015. nov. 3. 18:06
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%

Undorító!! Nem bírtam végig hallgatni!! Mélységesen felháborít! Jelentettem is a videót!!

Ilyenkor szégyelem hogy Magyarországon élek! Ennyi undorító gyűlölködő embert rég láttam..

2015. nov. 7. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%
Ilyenkor remélem azt, hogy a transz- és homofóboknak lesz egyszer egy LMBTQ gyereke. Kíváncsi lennék, hogy abban az esetben hogyan viszonyulnának ehhez az LMBTQ témához.
2015. nov. 7. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Ugyan ilyen ostoba, erőszakos és korlátol emberek az iszlám állam terroristái is. Megölni azt aki valamiért nem tetszik.


Mi lenne ha egy másik hasonlóan gyúlölködő csoport pont őket akarná eltaposni és kiirtani csak azért mert olyanok amilyenek?

2015. nov. 20. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
12: Sok ilyen esetet láttam már. Ilyenkor nagyrészt az történik, hogy az illető megbánja a gyűlöletét, a viselkedését. Sőt, nem is kell saját gyereknek lennie, négyszemközt a legtöbb gyűlölködő homofóbbal el lehet beszélgetni és kiderül, hogy egyébként semmi bajuk a b_u_zikkal.
2015. nov. 21. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!