Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Szerintetek ki volt az első...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Excabeludo kérdése:

Szerintetek ki volt az első Homoszexuális?

Figyelt kérdés
Azaz hol csúszott el ez az egész.

2015. nov. 5. 12:46
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
91%
valószínűleg genetikai, mert a szexuális orientációért is gének felelnek, DE nem betegség. ezt elolvashatod bárhol, hogy hivatalosan sem betegség. ez olyan, minthogy valaki zöld szemmel születik vagy szőke hajjal. genetika, de nem kezelendő betegség. nem csak betegségek alakulhatnak ki génekből, hanem az összes külső és belső tulajdonságunk kb. születésünk után nyilván hatással van ránk az, hogy milyen környezetben szocializálódunk, ebből ered hogy félünk felismerni,kimondani,elfogadni és inkább titkoljuk és elnyomjuk.
2015. nov. 5. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
0%
Nem betegség...előttem leírták,nevelés kérdése szerintem is.Sok elmajmolt,anyu pici fia,akik utána azt hiszik a seggük,a puncinak használható.Nem betegségnek van kikiáltva,mert gondolom a híres "tudósok" közt is van búza.Mihelyt kijelentenék hogy betegség,rögtön mindenki ezt hajtaná...
2015. nov. 5. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
19%

Sapiensnek hívták. Ő találta fel a segglyukat. Vagyis ő fedezte fel.

Ez pont olyan, mint Ivan Molotov találmsnya. Ő tslálta fel a koktélt. ;)

2015. nov. 5. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
0%
azt nem tudom de Szodomában lakott, a pasija meg gomorrai volt.
2015. nov. 5. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
90%

Aha...szóval genetika....akkor ezek szerint csak mi emberek voltunk képesek így elkorcsosulni,mert érdekes módon én még nem láttam a természetben bu zi állatokat


akkor nézz csak utána, van pár faj, amelyeknél megjelenik a homoszexualitás:)

2015. nov. 5. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
[link] egy pár...
2015. nov. 5. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
miért te láttál már őz bakot és sutát (a gida a kicsi..) dugni egyet mert miért ne? rajtunk kívül eddig alig találtak olyan állatot, amelyek örömszerzésből is létesítenek szexuális kapcsolatot. veled baj a van ha az állatvilágban megjelenő homoszexualitást úgy képzeled el, hogy két nőstény állat fogja és kinyalja egymást.
2015. nov. 5. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Tisztában vagy vele, hogy rengeteg állatfajnak vannak homoszexuális egyedei, ugye? Szerinted lehetséges lenne egy "meleg gén", aminek a hordozója minden homoszexuális őse?


Nálad mondjuk egész biztos elcsúszott valami - ez nem az én véleményem, nézegess homofóbokról kiállított szakvéleményeket.

2015. nov. 5. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
"Azaz hol csúszott el ez az egész." Így is túlnépesedés van ezen a retkes földön :D De hé, legyünk többen hogy ne tudjuk ellátni magunkat -> háború a nyersanyagokért :D "Öh kit érdekel? Dikk én codban lelöllek simán gecó öööh"
2015. nov. 6. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Bocsi, de ez a kérdés szerintem baromság..1 azért, mert ezt lehetetlen megmondani, másrészt mert nem elcsúszásról beszélünk, hanem a nemi identitás egyik fajtájáról, ami ez esetben a homoszexualitás.;)
2015. nov. 6. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!