Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Milyen tulajdonságok miatt...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen tulajdonságok miatt gondoljátok valakiről hogy homoszexuális?

Figyelt kérdés
Engem mindenki melegnek gondol de nem vagyok az mit tegyek?
2015. nov. 6. 06:19
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Altalban a mozdulatok, beszedjebol. De sztem ez butasag. De ugy vettem eszre hogy ebbol probaljak leszurni.
2015. nov. 6. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
nem látlak és nem ismerlek szal nem tudom téged mitől gondolnak annak
2015. nov. 6. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező azért neked is lehetnek tippjeid, hogy mitől gondolnak melegnek téged. Leírhatnád őket.
2015. nov. 6. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Sok dolog miatt, néhány példa:

-nincs meg a határozott, férfias karakter (bár ez ma sok heterónál sincs meg)

-tipikus kézmozdulatok

-divatolás, piperkőcködés túlzásba vitele (szemöldökszedés, hetente fodrász stb.)

-lányokkal való gyakoribb társalgás, melyen látszik, hogy nem vonzalomból történik

-a tipikus fiús dolgok (foci, autók stb.) iránt való érdeklődés teljes hiánya


Hirtelen ennyi jutott eszembe. Hangsúlyozom, ezek nem minden melegre igazak, hiszen sok meleg szereti a focit, határozott, nem divatb*ziskodik, és ugyanígy heteró pasikra is jellemzőek lehetnek.

2015. nov. 6. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

3-as vagyok. Én lusta voltam megfogalmazni amiket a 4-es leírt, de én is ezekre gondolok és teljesen egyetértek vele. Ha az általa leírtakból két-három dolog teljesül, én már simán melegnek gondolok egy srácot.


20/L

2015. nov. 6. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem van egy meleg barátom, akiről még csak nem is sejtettem, hogy meleg, míg be nem vallotta. De egy másik barátomról viszont megvoltam győződve, hogy homoszexuális, mert olyan a mozgása, a mimikája, mint egy nőt utánozni akaró férfinek, és elég érzékenylelkű is, könnyen meghatódik, mégis hetero. Lehet, hogy te is ilyen vagy, mint az utóbb említett barátom, és ezért gondolnak melegnek.
2015. nov. 6. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
En onnan gondolom h vki homoszexualis, hogy meleg. Felejtsuk el a sztereotipiakat 14/f/m
2015. nov. 7. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
65%

7:


Köszi, de nem. Ha valaki bu-.zisan viselkedek, akkor hagy gondolhassam már róla azt, hogy meleg. Maximum később kiderül, hogy nem. Kösz, hogy megengeded!

2015. nov. 7. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Rám abból az 5 pontból az utolsó kettő igaz, de van olyan meleg ismerősöm, akire egyik sem. Szóval az sem tökéletesen megbízható.
2015. nov. 7. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem csak utólag gondol rá az ember, hogy tényleg, milyen egyértelmű volt.


Nehéz megmegyarázni, de látva, hallva, olyan nyilvánvaló. Nem annyira konkrét egy-egy dolog, hanem az összbenyomás, minden együtt.

2015. nov. 21. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!