Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Melegek/Keresztények/Keresztén...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melegek/Keresztények/Keresztény melegek! Mi a véleményetek a Take me to church c. Számról? Istenkáromlás, vagy csak a maradi melegellenes kereszténység ellen fellépés, esetleg mást üzent nektek?

Figyelt kérdés

2015. nov. 7. 13:03
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Zsír!
2015. nov. 7. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
17%
Aki keresztény az nem lehet meleg.Elvileg....
2015. nov. 7. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
100%
En keresztény vagyok, es meleg
2015. nov. 7. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
2015. nov. 7. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
6%
A szentírás elítéli a homoszexuálitást, ez tagadhatatlan. Innentől meleg kereszténynek nevezni magad képmutatás! Ahogy az írás is szól: Nem lehet egyszerre két úrnak szolgálni.
2015. nov. 7. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
95%

Ezeket a bigott keresztenyeket megkernem arra, hogy masoljak mar be azokat a sorokat, amelyek vilagosan leirjak, hogy maga Isten iteli el a melegeket. Majd ha Isten (nem vagyok kereszteny, egy felsobb eroben hiszek, de nem "Istenben") elem fog allni es azt mondja: elitellek, mert meleg vagy, akkor elhiszem. (Bar azok utan is le fogom sz...ni magasrol, mert az, aki sajat teremtmenyet megveti azert, amiert olyan, amilyennek -elviekben- teremtette, egy kepmutato, alszent kis pocs.)

Koszi!

egy ordoggel halo meleg (erezd az ironiat)

2015. nov. 7. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
11%
Nem érzem az iróniát. Nehogy a nyúl vigye a puskát. Majd te fogsz feltételeket szabni az Istennek mi? Meleg hajlam még nem bűn, mert nem tehet róla. De ha nem kűzdi le, hanem meleg kapcsolatokat keres, bűnös életvitelt folytat, elfogadja ezt a ferde hajlamot, akkor bűnös lesz. És ha a papság álcája alatt teszi a bűnös tetteit, még nagyobb bűnt követ el.
2015. nov. 7. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
93%
Na, szerintem meg Isten szereti a melegeket! Erre varrjal gombot! Pont olyan sotetseg uralkodik a fejedben es a hozzad hasonlokeban, mint annak idejen, amikor noket egettek halalra, mert boszorkanynak titulaltatok, meg amikor Hitler tevekenysegere a nagy Foldi vezetoitek, a kereszteny egyhaz vezerei (akik hobbikent fiatal gyerekeket molesztalnak) aldasukat adtak, ezzel tobb ezer ember eletet kiontva. Mit kepzeltek ti magatokrol? Isten es az egyhaz szentseget alcaul hasznalva, masok felett itelkeztek? Ilyenkor nem vagytok olyan hithu keresztenyek? Semmi jogotok nincs felszolalni semmi ellen! Meg akkor sem, ha a bibliatokban le van irva, mert az is le van, hogy ne itelj, isten nevet hiaba szadra ne vedd, ne olj es meg sorolhatnam, de ti szartok erre. Amugy ennyi erovel a Harry Potter koteteket is vehetnenk szentirasnak, pont annyi racio van benne, ami a bizonyitekokat illeti.
2015. nov. 7. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Szerintem van itt Gyakori Kérdések-en elég sok olyan kérdés, ami alatt hitvitákat folytat 1-2 ember Istenről és a melegségről... Erről nekem is meg van a véleményem, de a kérdésemben egyáltalán nincs szó erről, szóval ha valaki megtenné, hogy válaszol a kérdésre, annak hálás lennék.


Pusztán azt nem tudom eldönteni, hogy a dal Isten ellenes, vagy csak az eszme ellen van, miszerint a melegség nem tetsző istennek. Mert Ha csak felületesen hallgatja az ember a szöveget akkor egyértelműen az első, viszont én szerintem (keresztény(Meleg) létemre) nem igazán Isten ellen van a dal.

2015. nov. 7. 17:59
 10/10 anonim ***** válasza:
Sten nem létezik, és mélységesen ellenezni valamit ami tulajdonképpen nincsen, az teljesen értelmetlen volna. Tehát szerintem nyilvánvaló, hogy csakis azt a téves elképzelést lehetséges ellenezni, miszerint létezik valahol egy valamiféle láthatatlan felsőbb hatalom. Merthogy ez a naiv, és abszurd elképzelés, vagy felfogás ez nyilvánvalóan, és bizonyíthatóan lézezik, miközben a tárgya az nem létezik.
2015. nov. 8. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!