Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Miért akar szinte mindenki...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért akar szinte mindenki csak alkalmit vagy szexhaverságot?

Figyelt kérdés

Nem értem. A melegek többsége minding csak alkalmit és szexhaverokat keres, de miért? Nem akarnak szerelmesek lenni? Nem akarnak összebújni valakivel?

Esetleg eltudnátok nekem mondani (főleg akikre ez vonatkozik), hogy miért van ez? Van valami más oka?



2015. nov. 8. 21:34
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Sokan nem értik mi értelme van a randizásnak, "az idő vesztegetésének és a pénz kidobásának", amikor könnyebb alkalmit keresni. Az érzelmeket emellett nyálasnak tartják...Én meg őket nem értem. Ezért a romantikusak szívnak:/ Szeretnék már szeretve lenni:)
2015. nov. 8. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Hát virtuális öleléseket mindkettőtöknek komolyan, a szívemből szóltok. Én már azt is terveztem hogy youtube-on szidalmazom végig ezt a "melegkultúrát" ami az ilyenek életét tönkreteszi. Nem is nagyon gondoltam hogy vannak ilyenek még mint én, általában igen csak el vagyunk kussoltatva a meleglobbi által, mert ha felszólalsz akkor még te vagy a nyomorék amiért érzelmekre vágysz.


Én kevés dolgot szeretnék jobban az életben mint olyan igaziból összebújni, és úgy az ágyba kerülni hogy SZERELEM áll a hátterében. Ha kell én meghalok szüzen de soha nem fogok azoknak a szintjére süllyedni akik elveszik ezt tőlem. Huhh... ez jól esett.


20/f

2015. nov. 8. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Én nekem nem hiányzik sem a szerelem, sem a bújás, sem a kapcsolat, csak a testiség. Nem tudom miért van ez így.
2015. nov. 9. 04:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nem tudom miért van ez..én is a szerelmes típus vagyok :)
2015. nov. 9. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

mert minden meleg férfi=szexmánia

egy időben én is kapcsolatot kerestem, de beleuntam az említett ok miatt

így egyszerüen csak szexhavert keresek mert én nem bírnám kivárni az igazit, addig jegelve ösztöneimet és szerintem ezzel vannak így egy páran

2015. nov. 9. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én például párkapcsolatra vágyom, és ott szeretném elveszteni a "szüzességemet". :D Szerintem, nem vagy egyedül. ;) 20/f passzív
2015. nov. 9. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Jó kérdés, de én is ezt tapasztalom... Pedig sokkal jobb minden ha igazán szeretik egymást ^^

De sajnos nehéz normális srácot találni aki komolyan gondolja (és emellett helyes és értelmes is persze :D).

26/F

2015. nov. 9. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Aki sokszor égette meg magát az nem nyúl a tűzbe... Szal nem nemszeretnék szerelmes lenni, elég volt az elbszott kapcsolatokból :) Bár én alkalmit se keresek... Szal önmegtartóztatás van egy ideje :D 26MF
2015. nov. 10. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!