Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Fiúk masztikor mikor már...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk masztikor mikor már érzem hogy mingyárt elélvezek mit csináljak hogy jó nagyot spricceljek? 20/F

Figyelt kérdés

2015. nov. 8. 21:57
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
én mindig nagyot szoktam, de nem teszek érte
2015. nov. 8. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Milyen hosszan vered?
2015. nov. 8. 21:59
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
En egyszer ultem a fenekemen egy kemeny szeken gepezes kozben, es - mivel szeretke csupaszkodni - veletlenul hozzaertem a farkamhoz es azt vettem eszre hogy volt zsibbadva. De nem csak a farkam, hanem a hatsom is, meg kicsit a labam is. Amikor megfogtam a farkam nem ereztem, olyan volt mintha valaki mas farkat fognam. Mindenesetre elkezdtem izgatni magam es elkezdett merevedni jo kemenyre. Meg mindig olyan erzes volt mintha idegen farkat fognam. Elkezdtem verni, jo sokaig, volt vagy akar 40 perc is mire elelveztem, de akkor hatalmasat spricceltem mint meg soha..
2015. nov. 8. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
el volt zsibbadva a farkam*
2015. nov. 8. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
én egyszer addig izgattam magam hogy széken ülve átspricceltem a vállamon XD
2015. nov. 8. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
én is spriccelek mindig, szerintem ez nem azon múlik hogyan és meddig vered, hanem adottság :) én jobban örülnék ha nem lenne xD
2015. nov. 8. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
én voltam az előző, és szerintem nem csak adottság kérdése, mert amúgy én szinte sose spriccelek, de ritkán sikerült addig húzni, de ez nagyon sok idő, meg végig izgalomba kell maradni, hogy mint aki behugyozik úgy spriccel XD
2015. nov. 8. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
nálam az a tapasztalat, hogy ha úgy élvezek el, hogy az orgazmusom pillanatában a bőrt kissé visszahúzom a makkra és ott izgatom tovább magamat, akkor szinte csak folyik a spermám, de ha erősen hátrahúzom a bőrt az orgazmusnál és úgy is tartom, akkor meg spriccelek kb 2-3 lövést elég erőteljesen.
2015. nov. 8. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Szerintem függ valamennyire attól is hogy előtte mennyit izgatod magad, de volt olyan hogy sokáig izgattam és nem volt spriccelés. Az sem mindegy hogy előtte mikor verted ki, például 3-4 nap után lehet spriccelgetni, de akkor sem feltétlenül. Nem tudom igazából mit kéne csinálni, próbálj többféle kéztechnikát talán. Volt nekem olyan hogy a falra ment egy szép adag oldal irányba, de most nem tudom felidézni, hogy mit csináltam mielőtt spricc volt. Izgasd fel magad rendesen, koncentrálj rá. Ennyit tudtam segíteni.
2015. nov. 8. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Ja és 18/F
2015. nov. 8. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!