Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Fiúk masztikor mikor már...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk masztikor mikor már érzem hogy mingyárt elélvezek mit csináljak hogy jó nagyot spricceljek? 20/F

Figyelt kérdés

2015. nov. 8. 21:57
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Sokáig izgasd magad, és pár napig előtte ne verd ki. Nekem akkor lesz nagy spricc. :D

18/F

2015. nov. 8. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%

Érdekesek a válaszok! :) Én mindig spriccelek, pedig "csak" egyszerűen kiverem. 7 lövés mindig van kb.

Izgasd fel magad jó alaposan! :) 20/f

2015. nov. 8. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Én nem tudok gyorsan elélvezni kb fél óra a végén elszorítom a tövénél akkor nagyot spriccelek 4-5 utána még folyik belőle van hogy közbe izgatom afenekem is olyankor sok jön
2015. nov. 9. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 Candy11 ***** válasza:

Először is probálj meg ritkitani a masztikon hagyj időt hogy fel tudj töltődni egy elem is jó még miután lemerül pár napig hagyni kell pihenni...

Ez pont ilyen. 2. szor mikor masztizol és már majdnem jön huzogatva mozgasd a csipőd és amikor jön egy nagy lökés előre... ez tuti a plafon lessz... :D

A sok dörzs és huzogatás érzékletlenebbé teheti ezzé kell pihentetni, persze a vágy tudom nagy űr upsz bocsi úr... :D

2015. nov. 26. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
igyál sok vizet
2015. nov. 28. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!