Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Bunkóság nem comingoutolni...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bunkóság nem comingoutolni egy totálisan elfogadó embernek?

Figyelt kérdés
Mentségemre szóljon az, hogy még mindig nem tudtam magamat pontosan definiálni, mivel többnyire a férfiakhoz vonzódom, de kb. egy éve folyamatosan, lassan de a nőkhöz is elkezdtem egy kicsit, és ez eléggé elbizonytalanított. Ezt a lányt lassan egy éve ismerem, és kb a legliberálisabb ember, akivel valaha találkoztam. Probléma nélkül elmondhatnám neki, hogy más vagyok, de úgy érzem, hogy hazugnak tartana, mert korábban megjátszottam, hogy teljesen heteró vagyok(küldött képeket és azokat így értékelgettem, persze volt benne valami őszinteség, de nem annyi..). Igazából sosem kérdezett rá egyikünk sem a másik szexualitására (neki barátja van), szóval így a szemébe nem hazudtam, de úgy érzem, hogy elhallgattam tőle és a kettő nem áll távol egymástól...
2015. nov. 9. 18:57
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Miért is lenne az? Attól még, hogy egy ismerősöd liberális nézeteket vall, nem kell elmondanod neki semmit. Annak mondd el, akiben 100%-osan megbízol, akihez fordulhatsz, ha baj van. Ha ő ilyen, akkor ülj le vele, és dumáljátok meg.


Szerintem nem hazugság, amit csináltál. Egy ilyen dolgot bevallani nem olyan egyszerű dolog (vagy csak lehet, hogy nekem nem volt az), de szerintem, ha elmagyaráznád neki a teljes helyzetet, megértené.

2015. nov. 9. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha nagyon mondani akarsz neki valamit, akk mondd el ezt, h nem vagy teljesen biztos magadban. Biztos megérti. Ha meg nem akarod neki elmondani, akk ne mondd. Én egy csajnak elmondtam, h meleg vagyok, de azóta, ha beszélünk a témáról mindig felhozza, h lehet, össze vagyok zavarodva vagy bi vagyok stb(mert ő bikiváncsi volt, most hetero, pasijavan)...néha bánom, h elmondtam neki, mert nem tudok vele erről beszélni, közben meg csak ő tudja:/
2015. nov. 9. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Senkinek nem KELL coming outolni. ez a te döntésed, a te életed, a te biztonságod. akkor és annak mondod el, akinek és amikor jól esik.
2015. nov. 9. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Én igazából akarok neki coming outolni, és legelsőnek csak neki, csak félek megsértődne. De szerintem meg fogja érteni, köszönöm a válaszokat! :)
2015. nov. 9. 21:35
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem fog megsértődni, hiszen meglehet érteni a te álláspontodat is! :) sőt! Lehet örülni fog neki, hiszen ez azt jelzi, hogy megbízol benne annyira, hogy megossz vele egy ilyen fontos dolgot. :) ráadásul elösször neki!
2015. nov. 13. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!