Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Meleg srácok, sok hosszászólás...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meleg srácok, sok hosszászólásban olvastam, hogy undorodtok a nőktől vagy a puncitól, miért van ez így, kifejtenétek bővebben?

Figyelt kérdés
Azért nem igazán értem ezt, mert majdnem minden meleg srác lányokkal kezdte a szexuális életét ( persze vannak kivételek!)

2015. nov. 10. 06:47
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
89%
Bullshit. Kevesen vannak akik lánnyal kezdtek. Angol meleg szlengbe szó is van rá. Illetve azért mert gusztustalan.
2015. nov. 10. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Vannak olyanok,akik undorodnak a női testtől,de a többségük szépnek tartja a nőket,a női testet is,csak egyszerűen hidegen hagyja őket!


Kb olyan,mint te ahogy vonzódsz és begerjedsz egy férfira,viszont látod, hogy szép egy nő, vagy jóalakú,stb de nem izgulsz be rá :)

2015. nov. 10. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
2%

Nekem volt egy ismerosom aki akkor lett meleg mikor a párja szült a szölőszoban


A veres nagy puncira elundirodott

2015. nov. 10. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Nekem sok meleg barátom van, az összesnek volt lány barátnője.
2015. nov. 10. 08:04
 5/11 A kérdező kommentje:
És vannak akik még csókolóznak a mai napig nőkkel, buliban vagy poénból. Azokkal mi a helyzet?
2015. nov. 10. 08:06
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Akik csókolóznak nőkkel vagy akiknek régen volt barátnője, ők biszexuálisok, akikre az a jellemző, hogy hol az egyik, hol a másik irányú vágyaik az erősebbek. Néhány éve nőkkel foglalkoztak, most viszont a férfiak izgatják, de lehet 10 év múlva ismét a nőket fogja erősebben szeretni. Aki full meleg, az rámondhatja egy női testre, hogy esztétikailag szép, de a puncitól nyilván undorodik, mint ahogy egy heteró pasi is undorodik valszeg egy másik férfi nemi szervétől.
2015. nov. 10. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
30%
azért van ez így mert a férfiakhoz vonzódom és nem a nőkhöz. ahogy egy hetero is undorodna leszopni egy farkat, úgy én is kinyalni egy puncit. én is próbáltam lánnyal még az elején. nem élveztem soha.
2015. nov. 10. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
0%
Én undorodok a nemi szervüktől, olyan.... olyan.... Olyan ammm.... Nem is tudom, egyszerűen nem tudnám elképzelni sem de nem is akarom, azt szeretem ha én kapom a fenekembe egy igazi fiútól ^^
2015. nov. 10. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Én nem undorodok a nőktől, illetve tartozékaiktól... Egyszerűen nem tőlük áll fel a farkam, hanem a férfiaktól.
2015. nov. 10. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Én sem undorodom a nőktől. Egy szép nőt ugyanúgy szépnek tartok, mint bárki más, egyszerűen szexuálisan nem vonznak.

És még csak nem is csókolóztam lánnyal soha. :D

19/F

2015. nov. 10. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!