Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Meleg srácok! Ma az a testrész...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meleg srácok! Ma az a testrész vagy tulajdonság a nőkön, amit néha megkívántok, vagy elgondolkoztok rajta, hogy milyen lehet?

Figyelt kérdés
Már ha van ilyen egyáltalán.

2015. nov. 16. 15:19
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
nincs ilyen... szexuálisan taszítanak a nők :/
2015. nov. 16. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
nincs ilyen
2015. nov. 16. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
89%
A kazán
2015. nov. 16. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Ezt úgy érted hogy felizgulunk rá, vagy úgy hogy szeretnénk ha lenne olyanunk? Mondjuk lényegtelen mert én egyiket sem szeretném :D

Figyelj, a meleg azért meleg mert a vele AZONOS neműek vonzzák, és nem is szeretnének nővé válni. A transzvesztiták viszont ilyenek, ők melegek és úgy érzik rossz testbe születtek, ezért ők nekik lehetnek ilyen vágyaik az ellenező nem felől :)

2015. nov. 16. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Tudom, hogy mi az a meleg, nem kell bemutatni, én is az vagyok. Alapvetően engem is taszítanak a nők, legalábbis szexuálisan. Pinát pénzért sem nyalnék. De néha mégis megnézem a nők mellét. Persze csak ruhán keresztül, nem szoktam meztelen nők társaságában lenni.

Nővel még sosem voltam együtt, ezért kíváncsi vagyok rá, hogy miben más egy pinát dugni, mint egy feneket, de mivel nem akarok lefeküdni nővel, ezért ezt sosem fogom megtudni.

2015. nov. 16. 21:16
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Gondoltam hogy tisztában vagy vele, csak gondoltam elmagyarázom;)

hát igen ez így elég nehéz lesz :D

2015. nov. 16. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem igazán válasz, de kijavítanám egyik válaszolót: Aki transzvesztita, az cisz nemű, azaz a születési nemével megegyezik lelkileg. Csak szeret beöltözni a másik nemnek.

Amiről te beszéltél, azok a transzneműek/transzszexuálisok. :)

2015. nov. 17. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Kíváncsiságból kipróbálnám nővel, de semmilyüket nem kívánom meg. :)


19/f

2015. nov. 17. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Hát kíváncsiságból én is kipróbálnám milyen nővel, de annyira nem zavar ha kimarad az életemből a puncinyalás.

Csókolózni már csókolóztam lányokkal, meg a mellüket is megfogtam, hát.. mindegy, nem volt nagy élmény, mindig olyan fura érzésem volt utána, hogy most mit csinálok én? Szóval annyira nem vonzott a dolog, meg nem is sajnálom, ha kimarad az életemből, csak ez egy olyan dolog, amit még nem csináltam.


22 mf

2015. nov. 17. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Nincs ilyen. Az igaz, hogy megnézem a szép lányokat, mert van szemem és néha rácsodálkozom, hogy ez a lány valóban milyen szép, de ennyi. Semmilyen érzést, érzelmet és semmilyen szexuális izgalmat nem váltanak ki belőlem. Nem mondom azt, hogy taszítanak, egyszerűen nem vonzanak. :) 20/f
2015. nov. 18. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!