Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Megcsókoltam egy fiút. Emiatt...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsókoltam egy fiút. Emiatt meleg vagyok? 20f

Figyelt kérdés

az öcsém egyik barátja a fiú aki 17 éves és meleg. sokat dumáltunk és nagyon kíváncsi voltam a meleg dolgokra. neki is csak 2 pasija volt életében de tényleg kíváncsi voltam mindig az egészre. ő kérdezte meg van e kedvem egy kicsit szórakozni,és belementem.


jó érzés volt. viszont le akarom írni hogy ő egy feminim fiú. az arcán pl szőr sincs.... és nem nem azért mert borotválja. azt is elmondta hogy ő a passzív fél. az öcsém nem tudja és nem is fogja ennek nem lesz folytatása szerintem. de emiatt meleg vagyok? Van barátnőm 3 éves kapcsolat.


2015. nov. 17. 23:35
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
91%

Hát ha mindig kíváncsi voltál az egészre és még bele is mentél, akkor gondolkodj el azon a barátnő dolgon...

Amúgy meg lehet hogy csak biszex vagy.

2015. nov. 17. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 A kérdező kommentje:

de csak 1x történt meg. nem mondom hogy rossz volt, mert marha jó, szuper volt akkor és utána egy darabig. csak mostanra lett elég rossz emlék a gondolata is... szóval nem lesz folytatás.


nem lehet hogy csak simán hetero vagyok aki kíváncsi?

2015. nov. 17. 23:54
 3/31 anonim ***** válasza:
91%
Meleg biztosan nem vagy, max bi vagy bi-kíváncsi.
2015. nov. 18. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 A kérdező kommentje:
de marha szarul érzem magam. főleg hogy a barátnőmmel ma szexeltünk, elment haza, én pedig rosszul vagyok az egésztől.
2015. nov. 18. 00:05
 5/31 A kérdező kommentje:
és elmondom mi a legszörnyübb.... ha ez a fiú megint akarná én lehet bennelennék... és ez a legszörnyübb.... pedig tudom hogy mennyire undorító.... de mégis....
2015. nov. 18. 00:09
 6/31 anonim ***** válasza:
92%
Jézusom nézz már magadba, úgy mentegetőzöl itt nekünk mintha mi lennénk a bíróság ahol halálra ítélnek, kétségbeesetten kapaszkodva a legkisebb szalmaszálba... Attól, hogy nekünk bizonygatod, még nem fognak változni a tények. Mindig kiváncsi voltál és szuper volt de azért undorító... Aha. Inkább légy magadhoz őszinte, fogadd el magad és vállalj felelősséget a döntésért hogy ilyenbe belementél, különben te szívod meg (és mások). Mi történik akkor ha kiderül, hogy nem csak a lányokat szereted? Semmi. Nem dől össze a világ. Az is sokat elmond rólad, hogy az fel sem merült benned, hogy a barátnődet megcsaltad... Na ettől leszel gáz, nem attól, ha esetleg biszex lennél.
2015. nov. 18. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
91%
az van, ha nem lenne benned hajlam a melegségre, - jó ha barátnőd van akkor legyél biszex, - eszedbe nem jutna fiúkkal "szórakozni" . mondom ezt én úgy, hogy hetero vagyok, és ha bármelyik fiú barátom ismerősöm ilyet vetne fel, fizikailag nem tudnám elképzelni a dolgot, mert úgy ahogy mondod, nekem az undorító lenne .. de neked nem az az undorító , hogy csináltad, hanem az, hogy mások azt mondanák . meg hogy barátnőd is van hát ... szóval a kérdésedre a válasz, ha a csajok is érdekelnek, akkor biszexuális vagy, ha pedig csak azért vagy lánnyal, mert az az elfogadott, de igazából a fiúk érdekelnek, akkor meg igen, meleg vagy - mint a kályhacső . azzal sincsen baj, de magaddal legyél őszinte és akkor úgy kell tovább tolni a dolgokat .. 24/f
2015. nov. 18. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
91%
Biszex vagy, ennyi.. Fel kell dolgoznod.
2015. nov. 18. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
30%
Biszex + gyenge elméjű vagy.
2015. nov. 18. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
91%

Megcsókoltál egy fiút. Ez tök jó. :) Sokan vannak, akiknek még nem volt ebben része...

És ha tényleg nem vagy kőheteró, hanem biszex, akkor mi van? :)

Majd kiderül, mi a helyzet, légy egy picit türelmes magadhoz. Nyugodj meg, hogy tisztázni tudd magadban az érzéseidet. Őszintén, szégyenérzet nélkül nézz szembe magaddal!

2015. nov. 18. 03:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!