Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Nem tudom mit tegyek. Szerelem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom mit tegyek. Szerelem vagy valami hasonló?

Figyelt kérdés
Van egy srác a sulimban ,akit már több ,mint egy éve ismerek. Már az első pillanatban nagyon megtetszett ,de ahogy megismertem úgy kezdtem egyre jobban belé esni. Időközben talán emiatt is elterjedt rólam ,hogy meleg vagyok és én lettem az osztály bu*ija. Magyarán a ranglétra legaljára kerültem a hierarchiában és ez már nem is fog változni. Pedig sok ember van ,akinek semmi baja nincs velem és kettesben teljesen normálisan elbeszélgetünk csak az osztályban már persze ragaszkodni kell a megszokott szerepekhez és ismét átmegy bunkóba. Valahogy hasonlóan volt ezzel a sráccal is. Hol kedves volt ,hol nem és ez most is így van. Én tudom ,hogy ki ő valójában és ,hogy rengeteg minden lakozik benne (Nem az ,hogy meleg) ,amit még nem hozott a felszínre. Én ezt meg is mondtam neki. De akárhányszor valami komolyat akarok mondani neki mindig elhülyéskedi. Mintha szándékosan akarna idegesíteni. Többször tettem utalást arra ,hogy tetszik ,de semmi sem változott. Ha vele vagyok vagy bunkó ,vagy szórakozott és mindenen csak szarkasztikusan nevet azon ,amit mondok ,vagy normális ez a legritkább eset. Szerintem már ő is tudja ,hogy érzek iránta. Nem tudom elképzelni ,hogy annyira gonosz legyen ,hogy élvezné ezt az egész helyzetet ,hogy játszadozhat velem. Ha tudja ,hogy érzek akkor már csak azért is viselkedhet úgy ,ahogy mert nem akar esélyt adni ,nem akar tévhitekbe kergetni inkább ott helyben elküld mielőtt még jobban sérülnék. Egyre inkább tudatosul bennem ,hogy nem érez irántam semmit. Még csak azt se ,hogy megdugjon ,pedig én már csak azt is hagynám. Állandóan próbálom végre lezárni ezt az egészet és ,amikor már azt hiszem vége akkor újra látom és ,ahogy egymás szemébe nézünk ,nem is tudom. Mintha egyszerűen ennyiből is tudnánk ,hogy a másik mire gondol. És aztán kettesben leszünk egy kis időre és akkor megint normálisan beszélgetünk és akkor még inkább ezt érzem. És ,hogy én vagyok az egyetlen ember az egész osztályban ,aki megérti őt ,tudja ki ő mert tudni is akarja. Valljam be neki ,hogy szeretem? Mit tegyek?

2015. nov. 17. 22:26
 1/8 anonim ***** válasza:
85%
Hááát.... Ha kettesben vagytok és éppen normális akkor szerintem mondd meg neki hogy szeretnél vele beszélni valamiről, és ha elkezd hülyéskedni akkor is ezt mondd meg neki, de ha pletykás ez a fiúcska akkor inkább várj vele hogy megbízz benne annyira hogy nem fogja az egész osztálynak bebiztosítani azt a tényt hogy homo vagy.... Nekem is van egy ilyen oszt társam de én nem merem elmondani neki, elég pletykás....
2015. nov. 17. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
és az nem lehet hogy ő nem búza? és kellemetlen neki hogy nyomulsz rá, csak nem akar megbántani, ezért hülyéskedi el?
2015. nov. 18. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 petike30 ***** válasza:
Vagy tân ösem tudja hogy mi mindenesetre kisè bunko èn megpofoznàm ès mondanàm a magamèt èretlen na mindegy
2015. nov. 18. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Az nem lehet hogy zavarban van? Én is így vagyok vele ha egyedül maradok valakivel aki tetszik.


Ahogy elnézem azzal hogy bevallod neki, sokmindent már nem ronthatsz. Azt írod te vagy már így is a rezidens homo az osztályban, innentől kezdve már ki is élvezhetnéd a HELYZET POZITÍVUMÁT, nem? Ha mindenki tudja, akkor nem kell félni hogy kiderül.


Ha a srác igent mond,az jó. ha nemet, akkor meg ő is el fog tűnni a közeledből, ergó egyszerűbb lesz rajta túl lenni. Ez eléggé win-win, nem?

2015. nov. 18. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

A négyesnek igaza van !

Bár valös helyzetben elég gáz a szitu!

En azt mondom!

Élvezed hogy fiatal vagy,ilyen fiút soha se fogsz tudni ezután szerezni,próbáld meg.

Ne halaszd el amit még ma megtehetsz,de lehet hogy holnap nem !!!!

Ezt nagyon egyszerű leírni tudom,de egy életünk van !

Igen igen nem nem....

Egyébként meg mondd azt az oszttársaidnak h bisex vagy

Jobban el fogják fogadni !

Beszélj velük arról is h de jó egy csaj,de vállald fel h a fiúk is marhára bejonnek ! :)

Így talán jobban elfogadnak.

Remélem a torteneted nem kitalacio

Sok sikert ;)

2015. nov. 18. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:

Szia!

Ezt tapasztalatból mondom!!! Ha én azzal vagyok akit szeretek nem tehetek róla bezsongok.Teljesen olyan leszek amit tr irtál. :/ tudom hogy ilyenkor idegesitö vagyok.Sajnos elég nehéz ügy próbálok normálisan viselkedni és van mikor át megyek bunkónak. Utána nagyon el szégyelem magam de tudom hogy az első pillanattól kezdve belé estem.Csak nekem ez forditva van. Mintha lettek volna utalások de ha a szemembe mondanák sem venném észre...Mostmár. Ottartok hogy ő bunkozik velem. Az első jelnél oda kellett volna lépnem és szemébe mondanom.Sajnos most én is a legalján vagyok mint az osztály melege.azért nehéz nekem mert annyire erős színes személyiség így mindig lányokal van és amit együtt. Töltünk kb 15-20 perc nem elég ahozz meghódítsam.Bár már az sincs sajnos :/ sok szerencsét szerintem szeret téged csak nem tudja hogy közeledjen hozzá

2015. nov. 19. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Aranyos személyiségnek tűnsz. Inkább belém legyél szerelmes! 16f
2015. nov. 20. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Még karácsonyra adtam neki egy könyvecskét ,amiben a saját verseim voltak. Volt köztük egy ,amiben megvallottam neki ,hogy érzek. Röhögött rajta egyet aztán megmutogatta a haverjainak és ők is röhögtek egyet. Azóta sem változott csak már kevésbé akar hozzám szólni. Pedig én még ezt is megtudtam bocsátani. Ha lehetne még most is vele lennék.
2016. jan. 26. 16:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!