Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Ha már attól feláll, hogy ha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha már attól feláll, hogy ha egy bizonyos lány ölelésétől vagy ha megfogom a fenekét akkor az kizárja, hogy meleg vagyok?

Figyelt kérdés

2015. nov. 19. 17:59
 1/10 anonim ***** válasza:
89%
valószínűsíthető, hogy a női nemhez vonzódsz
2015. nov. 19. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Miért félsz attól, hogy meleg, neadjisten biszex vagy?
2015. nov. 19. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Hát azért gyanús hogy egyáltalán ilyen egyértelmű helyzetben is felmerül benned hogy meleg vagy..
2015. nov. 19. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Még fiatal vagyok tudom,de nem vagyok biztos a szexualizásommal kapcsolatban még soha nem állt fel a saját nememre,de még valahogy igy is csak ezen tudok gondolkodni...
2015. nov. 19. 18:38
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Keress egy korodbeli meleg srácot akit ismersz. Mondd el neki ezt. Megértő lesz. Kérd meg hogy smároljatok hogy kiderüljön élvezed e. Ennyi.


Attól, hogy valakinek homoerotikus gondolata van még korántsem biztos hogy meleg. Inkább kíváncsi.

2015. nov. 19. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Kössz ezt inkább kihagyom!
2015. nov. 19. 18:54
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Azt tudd, hogy olyan nincs hogy "meleggé válasz"

Vagy megvan benned a hajlam alapból, csak az tanultad a külvilágtól hogy ettől egy értéktelen valami lennél, vagy nincs semmi hajlamod. És a hajlam sem elég szerintem ahhoz hogy egyértelműen döntsön, a saját megélt dolgaid a világban épp úgy befolyásolják (de itt nem az ilyen melegpropagandára gondolok)

2015. nov. 19. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
67%

Hát ha kellenek a csajok, akkor öleld, smárold, fogdosd őket!

Ha majd nem kellenek, kezdj valami mást magaddal!

2015. nov. 19. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem érdekelnek a srácok, akkor miért lennél meleg?

Elég nagy hülyeségeket kérdezel...

2015. nov. 24. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Azért ez nem atomfizika.

Ha felizgulsz lányoktól, mint ahogy írtad, akkor biztos, hogy vonzódsz hozzájuk, tehát meleg nem lehetsz, maximum biszex.

Ha viszolyogsz attól, hogy akár teszt képen megcsókolj egy férfit, akkor nem vonzódsz hozzájuk, sőt elképzelhetetlennek tartod a velük való bármiféle intimitás "színlelését" is. Nem, hogy meleg, biszex sem vagy. Hanem heteró. (Kivéve ha a világ elítélése és az általános megbélyegzés miatt nem lennél férfival, de nekem nem ez jött le.)

2015. nov. 24. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!