Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Anélkül, hogy felfognám,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Anélkül, hogy felfognám, pontosan kikhez is vonzódom, tanácsos comingoutolni?

Figyelt kérdés
18/F Az biztos, hogy a férfiakhoz vonzódom, de az utóbbi egy évben lassan bár de mintha egyre jobban érdekelnének a lányok is(szexuális és romantikus téren is). Nem elég ahhoz, hogy kapcsolatom legyen valakivel, de ha a melegség lenne az alap, akkor már elgondolkodnék azon, hogy most akkor "lehet heteró vagyok?". És ez nagyon lassan, de egyre inkább erősödik. Ezért nem vagyok biztos semmiben és nem tudom, hogy így érdemes-e elmondani bárkinek is a jelenlegi állapotot.
2015. dec. 3. 16:29
 1/9 anonim ***** válasza:
59%
2015. dec. 3. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
87%

Én ilyenkor azt csinálnám, hogy kipróbálom mind a két oldalt.

Az egyetlen amivel "csalhatsz", hogy mondjuk meleg akarsz lenni ezért a pasiknál Brad Pittet választasz csajoknál meg valami öreg csúnya nénikét és persze hogy akkor meleg oldal fele vonzódsz.

2015. dec. 3. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
100%
Én is hasonló helyzetben vagyok. A legjobb barátomnak elmondtam mindent úgy, ahogy az bennem kavarog. Persze teljesen megbízom benne, azért mertem elmondani neki. Nekem sokat segít, hogy beszélhetek erről valakivel. Ha gondolod, írj nekem nyugodtan 20F
2015. dec. 3. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
79%
Szerintem semmiképp se, én két éve comingoutoltam akkor meg melegnek éreztem magam de engem is érdekelnek minimálisan a lányok egyre inkabb, lehet h biszex vagy ahogy szerintem én is mivel ez a hatalmas imádat a férfiak iránt soha nem fog elmúlni :D
2015. dec. 3. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Ja hogy nem csak nekem nem fix a szexualitásom. Akkor lehet inkább biszexnek kell előbújni és utána elmagyarázni a dolgokat a másiknak. Így ha később mégjobban fogom szeretni a lányokat, nem vertem át senkit és nem kell annyit magyarázni. Köszönöm a válaszokat! :)
2015. dec. 3. 17:23
 6/9 anonim ***** válasza:
94%
És hogy akarsz comingoutolni? Anya, apa, faxom tudja kihez vonzódom, de deviánsnak érzem magam? Vagy mi?
2015. dec. 3. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Ők homofóbok, legjobb barátnőmnek mondanám el csak :D
2015. dec. 3. 21:00
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Homofóbok a szüleid? Részvétem! ✌
2015. dec. 3. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

hát azt te tudod, érdemes-e, elfogadnának-e. ha teljesen meleg lennél, akkor is ugyan ezen kellene elgondolkodnod.


én coming outoltam, ugyanolyan vagyok, mint te, de úgy tudják teljesen meleg vagyok. de nem zavar, mert engem is minimálisan érdekelnek a lányok, igazából párszor voltam lánnyal, annyira nem hiányoznak a lányok. úgyis egy férfival fogok élni.

2015. dec. 5. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!