Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Hogyan készültök fel az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan készültök fel az anális szexre?

Figyelt kérdés

Természetesen a passzív srác, illetve a nő felkészülésére vagyok kíváncsi.


Mindig készültök előre? Mi van akkor, ha hirtelen és spontán tör rátok a vágy?

Mindig adsz magadnak beöntést? Milyen eszközzel? Mennyit?

Mennyi ideig nem eszel előtte? Vagy erre nem is figyelsz? Számít ez egyáltalán?

Tágítod magad előre, vagy ezt az aktív félre bízod? Ha igen, mivel és hogyan?

Az aktív srác kényezteti az ánuszt behatolás előtt? Ha igen, hogyan?


Mitől függ leginkább, hogy mennyire sima és fájdalommentes a behatolás?



2015. dec. 3. 17:30
 1/5 anonim ***** válasza:
84%

Nem mindig készülök,van amikor hirtelen tőr ránk a vágy.

Nem, lehet venni hozzá eszközt.

Én szoktam enni előtte is,nem hiszem hogy sokat számítana.

Az aktív félre. síkosító ujjazás,nyalás.


Attól,hogy mennyire tudsz ellazulni,az aktív fél mennyire figyel rád,hogy mennyire vagy kitágulva,síkosító használat mennyisége.

2015. dec. 3. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Anál kedvelő lány vagyok. Olyan nincs, hogy nem eszem előtte, mert sokszor spontán jön, a napnak bármelyik időszakában. Én nagy wc-zél után mindig megmosom magam lent, bidé nélkül nem is tudnám elképzelni a fürdőszobát, de fürdőkádban is megoldható. Ha nem lesz szex, akkor is ugyanúgy mindig megmosom magam. Beöntést nem használok, csak kitisztítom. Nem tágítom magam, szerencsés vagyok, mert hamar tágulok és szűkölök vissza.


23L

2015. dec. 3. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
66%
A barátom elvárja hogy mindig szőrtelen legyek mindenhol, ezenkívül nem készülök. Síkosított gumit használ, vastag a farka, az elej3n még kellett vigyázni, ma már simán berakja. Akkor dug meg amikor akar, az övé vagyok. 19/f
2015. dec. 3. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem mindig tud az ember felkészülni előre, mert nem tudhatja, hogy mikor kapja el a hév. Viszont ennek egy titka van, hogy mindig tisztán kell tartani a popot. Nagy wc-után én pl mindig jó alaposan kimosom. Ha viszont rákészülök, akkor rendesen kimosom magam (beöntéses módszerrel) Lehet venni direkt ilyen kütyüt, de a zuhany a legjobb és legegyszerűbb. Ha jól kimosom magam, akkor bátran merem engedni gumi nélkül is. A tágítás az mindenképp fontos dolog! Ez mellett pedig a sikosító használata kötelező! Engem pl mindig kinyal a pasim, aztán megujjaz és utána hatol belém. Ha így csináljátok, akkor tuti felejthetetlen élmény lesz!
2015. dec. 30. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Mi együtt élünk több éve, így minden szeretkezés előtt kimosom magam, és szoktam beöntést is csinálni főleg ha a párom kinyal.

Este szoktunk szeretkezni mert a reggeli vagy hajnali fürdőszobás szeánszhoz nincs mindig kedvem.

Én minden wc-zés után megmosom magam, van egy bébishower gél, a Himalya az jó mert nem szárít, én mást nem is használok mert a többitől annyira kiszáradt az ánusz körül hogy sebes lett és elkezdett hámlani...

Ha reggel ránk jön a hév, csak megmosom jó alaposan és ahogy egy előttem szóló írta, akkor bax meg amikro kedve van.

2015. dec. 30. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!