Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Úgy élsz most ahogyan azt...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Úgy élsz most ahogyan azt korábban elképzelted?

Figyelt kérdés
Mindened meg van az életben amire vágytál?

2015. dec. 5. 17:37
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Nem, teljesen máshogy alakult minden.

Van amire nem is számítottam, hogy ennyire jól megy majd vagy, hogy ennyire sokat fejlődjek, de a nagyja még hátra van. Sajnos sokszor gondolok arra, h biztosan menni fog e ez nekem és nem csak egy naív, álmodozó gyerek vagyok, így sokszor magamba fordulok, de valahogy mindig sikerül kimásznom a gödörből. Arra kell koncentrálni, hogy mi megy nem arra, mi az ami nem.

Szerintem hamarosan mindenem meglesz, ami kell nekem...de az nem a pénz lesz, hanem saját magam szeretete:)

2015. dec. 5. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

Nem teljesen, párkapcsolatot tekintve egyáltalán nem (most sincs senkim sajnos), más tekintetben (munka, és különösen anyagiak terén) viszont sokkal jobban mint pár éve gondoltam volna.

26/F

2015. dec. 5. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Nagyrészt igen, de például párkapcsolat terén nem, mert nincs senkim. :/ 20/f
2015. dec. 5. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Semmilyen teren sem. De mar elfogadtam a melegsegem :) Igyekszem fejlodni. 26F
2015. dec. 6. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Ami a magánéletem illeti, az évek óta abszolút sikersztori. Ami a karriert, ott még van min javítani, de alakul a dolog. :)


25F m

2015. dec. 6. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Én arra számítottam, hogy magányosan élem majd le az életem, mert önbizalmam sem volt, meg úgy képzeltem, hogy homokosként szinte lehetetlen összeismerkedni szintén meleg sráccal, aki ...úgymond szóba is jöhet.


Ehhez képest egy év és négy hónapja együtt vagyunk a barátommal és nagyon szeretjük egymást. Ehhez csak az kellett, hogy próba-szerencse alapon 22 évesen regisztráltam az egyik társkeresőre. Sok érdekes jó fej emberrel összehaverkodtam ott, de velük nem lett semmi végül, hanem megtaláltam Őt és leszállt a lila köd :D


Anyagiak terén a lehető legjobban alakul minden, de az elképzelésem is ez volt.

2015. dec. 6. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!