Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Ti hogy jöttetek rá hogy nem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti hogy jöttetek rá hogy nem biszexek hanem melegek vagytok?

Figyelt kérdés
2015. dec. 5. 18:32
 1/8 anonim ***** válasza:
77%
tudat alatt mindig is bennem volt csak el kellett teljen egy kis ido amig kibontakozott bennem :)
2015. dec. 5. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
85%
Mindig is tudtam,csak kellett hozzá idő hogy elfogadjam.
2015. dec. 5. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
16%
Feldugtam a lázmérőt. 39,5 és élveztem.
2015. dec. 5. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
88%
Eleinte sokáig azt hittem hogy biszex vagyok, de inkább csak próbáltam ezt erőltetni. Később már tudtam hogy meleg vagyok és a nők egyáltalán nem érdekelnek.
2015. dec. 5. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
91%
Amm... Amikor rájöttem hogy meleg vagyok azt se tudtam hogy van olyan hogy biszex XD De a csajok szinte sose tetszettek ;)
2015. dec. 6. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
85%
8.-osztályos koromban, 14.-évesen 2-srác tetszett az osztályba, osztálytársak. De semmi nem volt még, csak figyeltem őket.
2015. dec. 6. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
80%
Ugyanaz mint az 5. válaszolónál :D még kisebb koromban éreztem valamit lányok iránt is, de a fiúk mindig is sokkal jobban vonzottak. Csakhát ugye kisgyerek ként nem foglalkoztam vele, természetesnek vettem.. idén márciusban jöttem rá, hogy egyenesen bele zúgtam egy srácba a suliból.. akkor még nem tudtam hogy létezik olyan hogy biszex, igy melegnek tartottam magam. Nem kellett sok idő, rögtön keresgélni kezdtem netes oldalon minden fontos információ után ezzel kapcsolatban.. ekkor ismerkedtem meg a biszexualitás fogalmával.. mivel meleg ként nem fogadtam el magam, bemeséltem magamnak hogy a lányok is tetszenek és hogy biszex vagyok, de ez nem ment sokáig.. rövid idő alatt elfogadtam magam melegnek és nekem ez pont jó.. szerencsémre a barátaim is elfogadtak igy :)
2015. dec. 6. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Ask Me ***** válasza:
Voltam csajokkal mert akkor úgy éreztem úgy jó nekem. Pár év csajozás után rájöttem fél éves átmenettel hogy a fiúk tetszenek igazán. Megszűnt a szexuális érdeklődésem a csajok iránt és a fiúk, csak is a fiúk jönnek be. De ők nagyon :P 25F Aktív
2016. ápr. 11. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!