Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Melegek/leszbik/biszexek,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melegek/leszbik/biszexek, miből jöttetek rá másságotokra, és hány évesen?

Figyelt kérdés

2013. szept. 4. 19:52
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
13%
50 évesen bevillant
2013. szept. 4. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
14 évesen jött az ihlet, hogy én inkább csajokat akarok csókolgatni. Aztán meg a psik jártak a fejemben. Szóval biszex vagyok. :)
2013. szept. 4. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

Én 19 éves vagyok és már nagyon kicsi koromban egészen eltértem a többiektől. Gyűlöltem a "férfias" játékokat, itt arra kell gondolni hogy például sosem játszottam kisautókkal és társaikkal. Én sokkal inkább olvastam, kézműveskedtem (üvegfestés, rajzolás, festés, varrás, hímzés, gyöngyfűzés, stb, de ezek mellett imádtam olyanokat is csinálni mint például a barkácsolás, stb.

A legjobban lányok között éreztem jól magam, velük jöttem ki igazán mióta az eszemet tudom.

Ha elnyomtak volna akkor az okozott volna károkat bennem nem pedig az hogy meleg vagyok. engem mindig támogattak abban amit csináltam, színészkedni kezdtem, majd írni, és most szervezői munkákat végzek és riporterkedek, újságot írok. Szeretem és élvezem ellátni ezeket a feladatokat és jó is vagyok bennük.

De az elején nem akartam igazából magamnak sem bevallani, hogy meleg vagyok, de aztán végül is be kellett látnom. A szüleim mindig mindenben támogattak, bármit csináltam, bármihez kezdtem, tehát soha nem éreztem magam kevesebbnek, mert nem fociztam vagy valami... Nem is bánom, hogy más vagyok, mert élvezem a mások által "b_zisnak" titulált dolgokat. Színházba járok, riportokat készítek nagy nevekkel (Ónodi Eszter, Mohácsi János, Szervét Tibor, Stefanovics Angéla) akikre felnézek és imádom őket. Ezt csak azért mondom el, hogy soha ne fojtsd el az érzéseid, ambícióid, mert nem szabad! Csináld azt ami tetszik és jól esik, és ha éppenséggel lányként egy lányt vagy éppen fiúként fiút szeretsz, az is rendben van. Aki emiatt elítél az szerintem elég primitív...

Én nem mondtam el a szüleimnek nagyon sokáig, de miután megtaláltam életem szerelmét, előálltam vele :) Örülnek nekem, boldogság van, mi pedig boldogan élünk együtt a párommal. Privátra válaszolok ha van még kérdés...

2013. szept. 4. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
15 évesen éreztem már, de akkor nem foglalkoztam vele. Most érzem igazán h akarom. 25 évesen
2013. szept. 5. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

abból jöttem rá, hogy nem lányokkal fantáziáltam, hanem fiúkkal

fiú/meleg

2013. szept. 5. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 ftf1983 ***** válasza:
3-as Te nekem nagyon ismerős vagy :D
2013. szept. 5. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 ftf1983 ***** válasza:
100%

Én 20 évesen szembesültem először azzal, hogy egy évfolyamtársam a barátságnál többet jelentő érzéseket vált ki belőlem. Aztán 25 évesen elfogadtam, hogy meleg vagyok és azóta teljesen meg is élem a melegségemet és nyíltan kezelem, mert csak így lehetek önmagam. Munkahelyeken is mindig tudják. Önkénteskedek a Melegség és Megismerés Iskolai Programban, egyik szerkesztője vagyok az egyetlen magyar meleg magazinnak. És én is azt vallom, hogy az embernek nem szabad elfojtania a vágyait, érzéseit, azokat teljesen meg kell élni!

Amúgy ha visszagondolok a gyerekkoromra én már akkor is a többi fiút néztem :D

2013. szept. 5. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

Az első botrányból kb. 6-7 évesen

47F

2013. szept. 5. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
13 évesen, mikor is megtetszet egy fiú.
2013. szept. 7. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
*megtetszett
2013. szept. 7. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!