Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Szerintetek ez a srác tényleg...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez a srác tényleg hetero, vagy jól veszem észre, h mégis meleg?

Figyelt kérdés

Hol is kezdjem:) Van ez a srác, aki elég barátságosnak tűnt, így beszélgetni kezdtem vele. Jöttek olyan témák, mint ruha, Beyoncé stb. Tutira vettem, h meleg. Azonban rákérdeztem és azt válaszolta, h ő teljességgel hetero. Először nem is akartam elhinni, de úgy voltam vele, h ilyen is van blah-blah. Szóval utána nem kerestem fel, csak néha egy hello elszállt köztünk a levegőben és ennyi. Azonban az egyik nap megyek haza és látom őt a szemem sarkából, ahogyan lassan beelőz. Furcsálltam, hisz ő mindig buszozik. Rámköszönt, majd a tipikus dolgokat kezdte el kérdezni, h merre megyek, mi újság stb. Kicsit dadogva válaszoltam, hisz eléggé meglepett. Egyszerre fogta el a szívemet melegség, lettem ideges és mondogattam magamban, h ő bizony nem jön be nekem, ő hetero. Meglepedtségemben hamar elmentem egy másik útvonalra, h elmehessek mielőtt még valami gázat mondanék. Ahogy elköszöntünk hatalmas mosollyal mondott vmi olyasmit, h majd legközelebb beszélünk vagy mi(szóval biztosan ismerkedni szeretne velem). Volt olyan, h nézett, keresett a szemével nagyon és én is őt, ezért is kezdtem el beszélni vele. Mi ez? Olyan jeleket ad, h szeretne velem ismerkedni és mintha bejönnék neki, de közben azt írja fb-n, h hetero. Szerintetek barátkozzak vele és majd elmondja személyesen, h mi a szitu(lehet neten félt leírni, mert az megmarad) vagy legyek hozzá hűvös és hagyjam rá? Kedves srácnak tűnik, akivel lenne is közös témánk, ami nagy dolog, de pont ez az amitől félek. Ha összebarátkozunk, tök jól elvagyunk, egy idő urán úgyis szerelmes leszek belé, viszont ha ő hetero, akk meg gáz lenne, h egyik napról a másikra azt mondom neki, h ne beszéljünk többet:/

Ui: Bocsi, ha szétszórtan és hülyén fogalmaztam, de most nagyon összezavart ez az egész...



2015. dec. 9. 19:13
 1/7 anonim ***** válasza:
nekem is volt egy hasonlo kalandom egy eszmeletlenul jokepu sraccal akirol elejen el is hittem hogy meleg vagy legalbbis bi de kis ido utan kenytelen voltam rajonni hog teljesen hetero es igy ez a resz nagyon fajdalmas volt de latok benne valoszinuseget hogy a te kiszemelted nem teljesen hetero szoval szerintem probald meg van benne kockazat de maskepp sose tudod meg.. egyebkent o tudja hogy meleg vagy?
2015. dec. 9. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

az első válaszolóval egyet értek. próbáld meg! persze ne mindjárt kérdezz rá, lassan próbáld meg kipuhatolni :)

hány évesek vagytok?

infót kérnék majd hogy hogy alakultak a dolgok! :)

2015. dec. 9. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Akkor majd kipuhatolom a dolgokat:)

Amúgy pl Justin Bieber-t is kedveli:')

Nekem az a furcsa, hogy eddig csak csaj próbált ennyire rám mászni, fiúk nem jöttek csak úgy oda hozzám a napomról beszélgetni. Úgy tűnik, h őt érdeklem.

Majd mesélek:)

2015. dec. 9. 19:41
 4/7 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy? Amúgy én is rávágnám h nem vok meleg ha ilyne helyzet lenne. Meg amúgy is csak binek tartom magam meg nem voltam még sráccal, de akkor is :D Az ilyet nem mondja ki az ember szerintem.
2015. dec. 9. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
19 évesek vagyunk és tudja, h meleg vagyok. Viszont azt is, h nem publikus még a dolog. Gondoltam arra is, h ezzel van a baja.
2015. dec. 9. 19:43
 6/7 anonim ***** válasza:
nem hinnem hogy azzal van a baja hogy nem publikus sot ennek sokan orulnek is plane ha o se vallalja fel (elso vagyok)
2015. dec. 9. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nagyon sok oka lehet, amiért valaki elsőre letagadja. Én például 3 év után mondtam el a srácnak, aki tetszett, hogy amúgy 3 évig kamuztam mert nem vagyok hetero. De meg volt rá az okom, hogy miért kamuzzam ezt, és miután elmeséltem neki a helyzetem, teljesen megértette és nem haragudott. Nem tudhatod, hogy mi az oka, amiért azt mondta, hogy hetero. Szerintem ismerkedj össze vele, barátkozzatok, aztán egy idő után úgyis eldől a dolog. Viszont ne fűzz túl mély reményeket a dologhoz, mert lehet, hogy tényleg hetero.
2015. dec. 9. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!