Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Biszex fiu vagyok, és van egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Biszex fiu vagyok, és van egy fiu aki nagyon tetszik de nem értek valamit? Többi lent

Figyelt kérdés
Már egy ideje ugy érzem hogy ő is érez valamit irántam.Abból gondolom ezt,hogy például amikor bemegyek suliba és ő már bent van akkor nagyon néz,és mosolyog ami amúgy nagyon jól esik,volt már olyan hogy megölelt,beleturt a hajamba,és a társaságomat is keresi aminek szintén nagyon örülök:) Na de arról lenne szó hogy én megtudtam hogy ő volt már lánnyal,és amikor megmutattam neki egy lányt akkor mondta hogy mutassam be meg hogy milyen szép(amúgy tényleg az) .Szóval nem értem ezt az egészet. Most akkor lehetséges hogy érez valamit irántam?

2015. dec. 12. 15:30
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
75%

Gondolom hogy ő biszexuális és nem meleg. Biztos tetszel neki de hogy mit érez irántad az ebből nem derül ki.


Ő tudja rólad hogy meleg vagy?

2015. dec. 12. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
91%
En is hasonlo helyzetbe voltam egy sraccal aki nagyon bejott szemeztunk es mosolygott is nekem de kideritettem hogy sajnos teljesen hetero szoval nem ertem hogy mi volt ez az egesz, meg amugy is en ugy gondolom hogy mostanaba divat lett meleges dolgokat csinalni egyik osztalytarsam neha nekem is megcsapja a seggem es van egy komoly kapcsolata egy lannyal
2015. dec. 12. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Én is biszex vagyok amúgy:) és nem tudja rólam senki,2 esnek részben igazad van,csak ez nálunk más,mert ő keresi a társaságom,meg nyáron amikor még nem voltunk ilyen jóban,és meglátott egy buliban akkor egész végig nézett,persze én úgy csináltam mintha nem vettem volna észre:D és általában amikor bulizni vagyunk mindíg kihív hogy beszélgessünk,és néha úgy érzem hogy akar valamit csak nem mer lépni:/ valahogy esetleg nem tudnám kideríteni?:) amúgy köszönöm a válaszaitokat
2015. dec. 12. 18:10
 4/13 anonim ***** válasza:
91%
Egyik buliban kezdeményezhetnél valamit (csók, tapi). Ha összejön akkor király, ha nem, akkor majd ráfogod a piára.
2015. dec. 12. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
71%
2es vagyok.. en is sokszor ugy tettem mintha szamba se vennem de ez nagy hiba lassa hogy te is nezed hogy erdekled ot ;) es a csok az eleg gazos nyomulas ilyen esetben
2015. dec. 12. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Az utóbbi időben nézem én is őt :) Mert már nem vagyok a környezetében gátlásos amióta jobban megismertem:) csak már szeretném tudni hogy akare tőlem valamit,mert ez igy nem jó,hogy egyfolytában csak reménykedek és semmit sem tudok biztosra
2015. dec. 12. 23:20
 7/13 anonim ***** válasza:
91%
megint 2es.. ja ez a remenykedes nagyon rosz de te ismered ot es ha ugygonolod hogy jofej es elfogadja a melegseget akkor mond el neki ;) es ha jolfogadja akkor ez mar egy nagy lepes :P
2015. dec. 13. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!:)
2015. dec. 13. 11:32
 9/13 Droid78 ***** válasza:
91%
Addig úgyse nyugszol, míg nem jársz a végére. Lépj. Tapi, simi, mintha véletlen lett volna s nézd a reakciót. Minden esetre, meg kell tudnod mi újság. Vagy akár beszélgetés kezdeményezés facén. Ott nytottabb az ember.
2015. dec. 13. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
50%

szerintem is bi.én te IS tetszel neki,meg a csaj is. nyilvána csajra fog hajtani,a bu-zulás nem nyerő,még akkor sem ha elfogadott.és nyilván ő nem akar "aza bu-z-i" lenni. az más kérdés,hogy amúgy te is töcsköltök.


javaslom,hogy beszélj vele a bi-z-i,bi témáróll az megmutatja kiféle miféle,után lehet mélyebbre ásni a lekében.

2015. dec. 13. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!