Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Van egy osztálytársunk,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy osztálytársunk, mindig is sejtettük hogy meleg. Szerintetek?

Figyelt kérdés
Na szóval barátnője nem volt még, nem is érdeklődik a lányok iránt. De nem ez a lényeg. Hanem a viselkedése. Nem akarok megbántani senkit, de jobban nem tudom kifejezni: béuzéisan viselkedik. Én támogatom a melegeket, de tudjátok milyen az a viselkedés. Kényeskedik, rázza magát, és nőiesebb a legtöbb (ha nem az össze) lánynál. Nem vagyunk rosszban, de olyan jóban sem hogy elmondja. Ezek alapján szerintetek meleg? Vagy hogyan tudhatnám meg? (Btw, nekem nem olyan fontos, de nem akarom megbántani és/vagy hogy megbàntsák.)

2015. dec. 16. 18:36
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
89%
És nálad tiszta már az a bizonyos udvar, ha más előtt söprögetsz?:)
2015. dec. 16. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
57%
hány éves?
2015. dec. 16. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
80%

Nem bu-zisan viselkedik, hanem feminin.


Amit leírtál ugyan olyan homofób megjegyzés attól még hogy nem.ítéled el őket. Inkább lenézőnek hat.



Egyébként elképzelhető hogy meleg. Ha azt látod hogy valaki beszól neki védd.meg. A viselkedése meg azért ilyen mert érzékeny.

2015. dec. 16. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
17-18, nem tudom pontosan
2015. dec. 16. 18:46
 5/18 anonim ***** válasza:
54%

akkor valsz az is.


vannak melegek egyébként, akik nagyon férfiasak és jóképűek és olyan heterok, akiknek elég kislányos a megjelenésük és a kinézetük. nem gondolom, hogy homofób lenne a kérdező, mert szerinte b*zisan viselkedik az illető. (ami egyébként igaz)

2015. dec. 16. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
54%
Milyen ruhákban jár?
2015. dec. 16. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Úgy mint egy átlagos fiú :D
2015. dec. 16. 19:11
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
Ez még nem jelent semmit
2015. dec. 16. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 kovpet ***** válasza:
2015. dec. 16. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
89%
Nem homofób megjegyzés, hogy b*zisan viselkedik. Én magam is meleg vagyok, mégis utálom azokat a melegeket, akik nem tudnak normálisan viselkedni, mivel az ilyenek miatt ítél el minket a társadalom jelentős része.
2015. dec. 17. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!