Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Melegek erről mit gondoltok?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melegek erről mit gondoltok?

Figyelt kérdés
Gumi nélkül segbe dugtam egy lányt és a lány egy kicsit becsokizott értitek de engem ez nem zavart sőt még jobban felizgatott és el is mentem benne,ti undoritónak tartjátok ezt?ha lenne egy lány aki megengedné hogy segbe dugjátok akkor megcsinálnátok?vagy ez nektek undoritó?

2015. dec. 15. 19:32
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%

Óvszer nélkül nem rakok seggbe senkit. És itt nem csak a higiéniáról van szó (csoki), hanem a nemi betegségekről is.



👍

2015. dec. 15. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
75%
Ha Téged ez izgat fel, akkor hajrá! Ne foglalkozz azzal, hogy mások szerint undorító-e vagy sem gumi nélkül az anális szex.
2015. dec. 15. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:

#1 vagyok. #2-es ebben igazad van. Ezt elfelejtettem odaírni.

Csak részemről ez nem pálya.



👍

2015. dec. 15. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
80%
És nekem, mint melegnek, meg egyébként is, mi közöm hozzá, hogy te hogyan d.ugsz seggbe egy csajt, és mit mennyire élvezel? Nem érdekel a szexuális életed, ne nyomd az arcomba! (Remélem mindenki érti az iróniát...)
2015. dec. 15. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
Annyira undorító emberek vannak... Felizgat, hogy becsokizott...
2015. dec. 15. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
A kérdésem az lenne hogy a melegek megtudnának e dugni segbe egy lányt vagy undorodnak tőle?mert azt tudom hogy a puncitól undorodnak de a segg az más nem?
2015. dec. 15. 20:03
 7/19 anonim ***** válasza:
88%
Ha őt ez izgatja fel ebben mi az undorító??? Szerintem az az undorító, ha valaki gyerekekre feni a .... vagy erőszakkal vesz rá mást szexre. Ez valóban undorító.
2015. dec. 15. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
Az a segg attól még ugyanúgy egy lányhoz tartozik, és nem izgulok fel lányokra.
2015. dec. 15. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen alapon egy heterónak mindegy, hogy ki szopja le, hiszen az csak egy száj?
2015. dec. 15. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
9-es a hetero férfiak pár százalékát izgatja hogy milyen lehet mikor egy fiú szop mert azt mondják hogy a fiúk jobban szopnak mint a lányok.a meleg férfiakat nem izgatja a gondolat milyen lehet egy női segg ?mert általában a nők feneke nagyobb és formásabb mint a férfiaké és nem annyira szörös
2015. dec. 15. 20:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!