Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Meleg fiúk! Milyen vibrátort...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meleg fiúk! Milyen vibrátort vegyek a maszturbáláshoz?

Figyelt kérdés
2015. dec. 17. 16:04
 1/7 anonim ***** válasza:
91%
kekiset...(10cm átmérőjű kéj dildo 20 cm hosszú baszott nagy rücskökkel az oldalán)
2015. dec. 17. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Nekem van 4-5. Méretben különböznek. Az utolsó a leg vékonyabb, de azt használom a leg többet. A többit ritkán, csak mikor nagyon akarom h "feszítsen"

Szal, amitt közel napi szinten előveszek, az sima, kb 3 cm átmérőjü, és kb 20 cm hosszú. (ilyen "ikerdildo")

Én ezt ajánlanám. Vagy vmi prosztata maszírozót.

Sok sikert :)

2015. dec. 17. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem 2 vibrátorom is van, az egyik 4-4,5cm vastag a másik nagyon vékony, és én is a vékonyat használom a legtöbbet. Kis rövid, műanyag, talán 990Ft-ért vettem. Egyszerű darab, mégis olyanokat élvezek tőle 1 perc után (jó erősen vibrál), hogy ihajcsuhaj! :D
2015. dec. 17. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
0%
jaj te jó ég. de miért kell vibrátor ahhoz egy fiúnak?
2016. nov. 14. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
A kérdés úgy kezdődik MELEG fiúk :D
2016. nov. 14. 19:33
 6/7 anonim ***** válasza:
85%

Ez teljesen egyénfüggő, hogy kinek melyik vibrátor jön be a legjobban. Nekem van vagy 5-6 fajta, amiket akár ki is próbálhatnál, ha lenne kedved! :)


25/F

2016. nov. 14. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
0%
jaj nekem. komolyan, nekem nem szokott bajom lenni a meleg fiúkkal, ismerek nem egyet, de mikor ilyeneket olvasok hát .... nem nagyon jutok szóhoz. de most tényleg minden meleg srác vibrátorozza magát? én ezt nem értem na
2016. nov. 15. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!