Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Arra kellék kíváncsi, hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Arra kellék kíváncsi, hogy egy s/m-os kapcsolatban a szadis szerepben mik az elfogadott dolgok? Mi az, ami bejön az alázónak, mit szeretnek a csicskával csinálni?

Figyelt kérdés

2015. dec. 6. 16:09
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Bocsi elgépeltem. Tehát: "Arra lennék kíváncsi....."
2015. dec. 6. 16:14
 2/11 anonim ***** válasza:
88%
Ostor,csipesz,forró viasz (de kajak :D),seggcsapkodás,köpködés,hugyozás:D de biztos van egy csomo más dolog :D
2015. dec. 6. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
75%

Ez teljesen egyénfüggő.

Mindenkinek máshol van a határ, mi izgatja, mi az, amit nagyon nem szeretne.

Én bdsm-kapcsolatban vagyok, de könnyedebben: kikötözés, fenekelés, punciverés, kiszolgáltatottság, orgazmus-kontroll, gyertya van.

De a szubomnál a pofozás pl. kemény tabu így az nincs.

Véres dolgok sincsenek.

Másoknál meg mások a határok.

2015. dec. 6. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen nincs, hogy mi az univerzálisan elfogadott meg mi nem!! Az adott enyénnel kell megbeszélni, hogy neki mi a határai, mi az, amit szeret és vállal, mi az amit nem. Aztán ahhoz tartani magadat. Ne a gyakoriról akarj szextippeket keresni, hanem a partnereddel ülj le és beszélgessetek! Majd ő megmondja, hogy neki mi okés és mi nem!
2015. dec. 6. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
85%
Ha kíváncsi vagy, írhatsz privátot!
2015. dec. 6. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Én voltam már domináns. A sráccal előre fixáltuk a határokat. Ez csak alkalmi kapcsolat volt, de rendszeres. Pofon, mélytorok, kemény dugás, here szorongatás, ilyesmik voltak. Nagyon szerette. Találkozóról találkozóra jobbak voltunk. Nagyon élvezte, hogy vékony vagyok és mégis domináns. Élvezte az egészet és nagyon egymásra tudtunk hangolódni, de mégis szerepben maradni. Ő volt az első szolga, akivel rendszeresen csináltam. A többi sajnos vhogy eltűnt 1-2 tali után. Azonban mindig nagyon fontos, hogy tisztázva legyenek a dolgok és lehessen kiszálni bármikor. Aztán persze taliról talira egyre jobban lehet élvezni, mert megismeri az ember a másikat:)
2015. dec. 6. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Ja és én azt szeretem, ha nem kell megkötni, stb, hanem MAGÁTÓL csinál mindent amit mondok. Illetve mindent eltűr.
2015. dec. 6. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
84%
Engem 3 srác alázott gimiben meg szexre kényszerített. Nem olyan jó móka...
2015. dec. 7. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Èn mindig megkérdezem,hogy meddig mehetek. Volt aki lelki alázàsra bukott de többség a testi ill test-lelki alàzàst szereti.

kötözés v. Bilincs.

fenekelès:pálca/korbács,csipesz,viasz,

szurkálás,ütés,megalázo dolgokra kényszerítés.

ill teljes kihasználás.

2015. dec. 20. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Helló, kipróbálnám milyen mikor aláznak, még nem volt benne részem. Valaki írhatna privin...
2015. dec. 20. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!