Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Miért van ilyen sok kislányos...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van ilyen sok kislányos meleg?

Figyelt kérdés
miért hordanak ilyen kislányos ruhákat? mert szerintem attól eltekintvel, hogy valaki meleg még igenis férfias kellene legyen, mert úgy gondolom, hogy legtöbb ember az ilyenekk miatt van rossz véleménnyel rólunk

2015. dec. 23. 20:32
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező! Ez most tényleg idegesít téged hogy sok a kislányos meleg?


Vagy csak TROLLKODSZ és oltogatsz? -_-

2015. dec. 23. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:
mindkettő :)
2015. dec. 23. 22:08
 13/20 anonim ***** válasza:
94%
A "nő" és "férfi" a társadalom szüleménye. Nem mindenki fogja követni ezeket a "normákat" csak mert ez a szokás
2015. dec. 23. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
100%
Meleg vagyok, de engem ez az én vagyok az alfa mega maszkulin him meghülyit... Inkább arany középút.
2015. dec. 24. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
100%

Ez személy függő hogy ki viselkedik nőiesebben, ki nem. Én például egyáltalán nem viselkedem nőiesen meleg létemre, fiús vagyok, a megjelenésem is olyan, senki meg nem mondaná rólam hogy az vagyok. Aki nőiesebb, annak olyan a személyisége. Vannak fiús lányok is, nekik is olyan a személyiségük amilyen. Akiben van annyi az fogadja el, akinek ez nem tetszik, az ne foglalkozzon vele és akkor minden oké lesz. A transzvesztiták nem egészen melegek. A melegek azért melegek mert a saját testükben éreznek vonzalmat az azonos neműekkel, a transzvesztiták viszont a másik nem testébe bújva teszik ugyan ezt, mert ők úgy érzik rossz testbe születtek. Nincs ezzel semmi baj, ilyen is létezik, ez van. :)

Egyébként kérdező leginkább nem emiatt vannak rossz véleménnyel felénk az emberek, persze lehet h emiatt is. Leginkább azért, mert a saját igazuknak adnak teret ami nagyon sokszor alaptalan kitalált baromság ami szájról szájra elterjedt mindenhol, és azt hiszik úgy van..például az, hogyha valaki meleg akkor az tuti rá fog mászni minden pasira..ezt nem tudom honnan szedték, de én szerintem akkor is aki az utcán rámászik a másikra hogy megszexualizálja az nemtől és és identitástól teljesen független..ez csak egy példa a sok tévhitből, sorolhatnám oldalakon át miben hisznek még rosszul..

2015. dec. 24. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
100%

Engem mindig elborzasztanak az ilyen melegek, mint te, kérdező.


Egy melegnek tudnia kéne, milyen nehéz is melegként élni...

hát még ha valaki nem is érzi magát jól a bőrében.


Most te is pont azokkal a dumákkal jössz kb, mint a homofóbok.


"Isten férfit és nőt teremtett"

Ezt már melegségedből kifolyólag sem kéne hirdetned, mert akkor nem véletlen, hogy ez a két nem van, így magad ellen is játszol.


Ha meg trollkodsz, akkor nem vagy jobb azoknál, akik ugyanúgy megvernének téged is a melegséged miatt és nem, nem az általánosítás miatt, hogy a meleg férfiak nőiesek és a leszbikus lányok férfiasak, hanem magáért a tényért, hogy te meleg vagy.

És igenis vannak olyan emberek, akik téged is gyűlölnek.

Ahelyett, hogy a többi melegre hárítanád a homofóbia kialakulását, inkább hagyj fel te is a gyűlölködéseddel meg a transzfóbiáddal vagy mit tudom én mid van még.

2015. dec. 24. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
100%
A passzív melegek általában nőiesebbek, vannak izmos férfias passzívok is. Szóval nem lehet általánosítani.
2015. dec. 24. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 A kérdező kommentje:
16os igen viztosan sokan gyulolnek engem is ;) es attol eltekintv hogy ezt kiirtam sose szoltam meg senkit a stilusa miatt csak nem tetszenek ilyenek
2015. dec. 24. 19:36
 19/20 anonim ***** válasza:
0%
mert már nem kötelező a katonaság, azért nőiesedtek el, mi akik még voltunk katonák megtanultunk férfiasan viselkedni és nem bőgni minden sértésen, az utánunk következőkön pedig már látni ezt a fajta elkorcsosulást
2015. dec. 25. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 A kérdező kommentje:
En se voltam katona :p
2015. dec. 25. 13:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!