Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Fiúk! Nálatok ez mennyire...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Zolush kérdése:

Fiúk! Nálatok ez mennyire szokás? Elmertek menni idáig vagy ez már súrolja azt a bizonyos határt?

Figyelt kérdés

Elsősorban olyan meleg fiúkhoz szól a kérdésem, akiről a baráti társasága nem tudja hogy meleg, illetve jó pasik vannak a haveri társaságban, és szívesen megnéznék a csomagjukat, de nem találnak rá megfelelő alkalmat.



Kérdés:

Karácsony ill. szilveszterkor, mikor eléggé ittas állapotban vagytok (fiúk) és illemhelyen vagy szabadban kell pisilnetek és egy hetero srác a baráti körötökből mellétek áll pisilni megnézitek a farkát ? vannak ilyen esetek vagy valami hasonló ehhez kapcsolódó sztoritok? A válaszokat küldhetitek privát üzenetben is.



2015. dec. 26. 17:27
1 2
 1/12 Ypszilon1980 ***** válasza:
87%
Milyen hülye kérdés ez? Ha hetero vagy, akkor nem nézed meg, ha homo vagy, akkor megnézed máskor is.
2015. dec. 26. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
de nem minden hetero mutogatja a homo barátjának a farkát..itt a hangsúly az ittas állapoton és az adandó alkalmon van..
2015. dec. 26. 18:14
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Mennyit gondolkodtál ezen a kérdésen?! :D


Nem szoktam megnézni a farkukat, mivel tudom, hogy nem lehet köztünk semmi, így feleslegesen nem élem bele magam és nem kezdek el hiú ábrándokat kergetni. Úgysem lehet az enyém, feleslegesen pedig nem okozok magamnak csalódást, a nézésével meg nem érnék semmit, maximum rácsodálkoznék, hogy milyen szép. :P Mindenki maradjon meg a saját oldalán. Van sok helyes meleg srác, aki kielégítésre, vár és ha szüksége van kielégülésre, akkor tudja, hogy hol keressen. :) 20/f/p

2015. dec. 26. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
78%
Simán megnezem, és még meg is mutatom, ez nem homokos dolog 16f
2015. dec. 26. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Ugyan még nem volt ilyen, de még józanul is megnézném. :D

Szerintem ez nem kifejezetten meleges dolog.

2015. dec. 26. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
75%

nekekem egyik haverom nagyon jo pasi de a haverjaim farkaira sose voltam kivancsi :3

18\f

2015. dec. 26. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 ftf1983 ***** válasza:
100%
Mint tudjuk a heteró pasik sose vallanák be, de bizony ők is nézik más pasik farkát (zuhanyzóban, öltözőben, stb.). Ha nem így lenne, akkor vajon a sportoló srácok honnan tudnák melyik srácnak mekkora farka van? Kedves Kérdező, lehet észre sem veszed, hogy a heteró haverjaid közül oda-oda pillant valamelyik, amikor mellette állsz a mosdóban és láthatja a farkad.
2015. dec. 27. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Mindig megnézem a mellettem pisilő farkát.

Volt olyan is, hogy részegen meg is fogtam neki. 2 óra múlva szobán voltunk ;)

2015. dec. 29. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Néztem, néztem, vágyakoztam. Van kettő barátom is akiket simán le is szopnék.
2016. jan. 5. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
vállalati bulin együt csorgattunk a bokrosba haver megnézte ahogy rázom a vége az lett nála aludtam
2016. jan. 28. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!