Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Passzív meleg fiúk, mi a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Passzív meleg fiúk, mi a jobb, ha az aktívnak vastag vagy ha inkább hosszú a farka, melyik a fontosabb?

Figyelt kérdés
Melyik okoz intenzívebb élményt? Esetleg írjatok kort is és hogy hány partneretek volt eddig (hogy mi alapján szereztétek a tapasztalatot), köszi!

2015. dec. 5. 19:18
 1/7 anonim ***** válasza:
60%
Ha akarod tudok en ebben segiteni tapasztalt passziv vagyok !
2015. dec. 5. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem a mérete és a vastagsága a lényeg, hanem hogy legyen gyengéd, óvatos, figyelmes szex közben és érdekelje az, hogy én is élvezzem, ne pedig csak a saját öröme. Eddig még csak egy partnerem volt, az is a barátom volt egy 3 éves párkapcsolat alatt, de már vége lett a párkapcsolatomnak vele és jelenleg nincs senkim. Mivel párkapcsolaton kívül nem szexelek, így csak ez az egy tapasztalatom van, de a 3 év alatt elég sokat szexeltünk, mert minimum heti 2 mindig volt. :D Egyébként neki 18 cm-es volt és 4 cm vastag, de egyszer sem fájt, amikor csináltuk, a legelső sem. 20/f (passzív)
2015. dec. 5. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
78%
bármit mondanak, hidd el a vékony a jó... nekem (sajnos) elég nagy szerszámom van és először tetszik a srácoknak (a lányoknak is, legalábbis annak a 2nek akivel még korai éveimben voltm:D), de jó vastag is a hosszúsága mellé és eddig kivétel nélkül midnen pasimmal volt vele gond... használunk rendesen sikosítót de 1-2 póznál még úgyis előjön a méretemből eredő hátrányom... többségében élvezhető így is a legtöbb póz de örülnék kicsit vékonyabb faroknak
2015. dec. 5. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
A vékonyabb jobb, de ha vastag akkor sokkal fontosabb,hogy a partner figyeljen,és vigyázzon.
2015. dec. 5. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ez teljesen változó. Jómagam olyan vagyok, hogy hosszúságra majdnem mindegy, mert különbséget nem érzek egy 15 cm-es és egy 20-as között. Vastagságnál már vannak problémák. A 4-5 cm vastag még teljesen kellemes, de egy 5,5-6 cm vastaggal már meg kell küzdeni rendesen.


25f

2015. dec. 6. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Tök mind1 ha nem tudja használni :)
2015. dec. 6. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
71%
A vastagság a lényeg ha érezni akarod a végéig akkor jobb ha vastag
2016. dec. 4. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!