Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Akik sokat hordanak tangát és...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akik sokat hordanak tangát és utána muszáj boxerre váltani mert gyakran kell levetkőzni és nem tudják hogy meleg vagy biszex nem hiányzik hogy bevágjon a tanga a feneketekbe? (nekem nagyon) másnak?

Figyelt kérdés

2015. dec. 29. 21:01
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Én akkor is hordom,ha le kell vetkőzni,igaz rólam tudják.
2015. dec. 29. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
87%
Nem kell boxer, jó a fecske is.
2015. dec. 29. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
67%

Elutasítom a lehetőséget, hogy ezt a gyökér kérdést valaki teljes komolysággal írta ki. Mindennap elképedek ebben a kategóriában, a mai napot te nyerted.


19/F M

2015. dec. 29. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
83%
Pedig köztudott hogy ha egy meleg nem tangában jár akkor hetero lesz belőlle 25f nem M
2015. dec. 29. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Ezzel én is így vagyok, nekem is hiányozna, hogy bevágjon. :) Mondjuk én mindig tangát hordok, nem szoktam sem boxerra, sem másra váltani. Én vállalom, hogy tangát hordok. :) Egyébként érdekes, mert amikor rajtam van a tanga, szinte nem is érzem hogy bevág, de amikor leveszem, akkor hiányzik hogy nem vág be. :)
2015. dec. 30. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Középsuli: Ha előre tudom, hogy vetkőzni kell, aláhúzom. ^^
2015. dec. 30. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 -remete- ***** válasza:
100%
Ha fiu tangát hordasz nem kényelmetlen. Ha meg a nőknek valót akkor meg nézz már méretedre valót.
2020. febr. 3. 04:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!