Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Ez végülis milyen kapcsolat?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez végülis milyen kapcsolat? Lehet ennyire összekeverni érzelmeket?

Figyelt kérdés

Boy George ugye egy ír androgün énekes, tehát szívesen visel női öltözéket, de közben elfogadja, hogy férfi, emelett homoszexuális. Jon Moss Boy George együttesének, a Culture Clubnak a dobosa. A '80-as években egy elég hosszú (4-5 év) párkapcsolatban éltek, amiről csak később szerzett tudomást a nagyérdemű.

Jon Moss állítása szerint ő egy heteroszexuális férfi, de mégis szerelembe esett egy férfival. A kapcsolatuk nagyon meredek volt és nem is tipikus. Állandó drámák, veszekedések, verekedések (!), kibékülések sorozata. George előtt és után Jonnak csak barátnői voltak, illetve mára már van két gyermeke is.

Ami engem érdekel, hogy ez akkor mégis miféle kapcsolat? Mármint előfordulhat, hogy egy heteroszexuális férfi összekeveri a legjobb barátja iránt táplált érzelmeket, csakmert a másik fél meleg? Főleg pszichológiai szempontból érdekelne a dolog.



#homoszexualitás #Boy George #Culture Club #Jon Moss #férfi érzelmek
2015. dec. 30. 00:46
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Sztem ez egy homo és biszexuàlis kapcsolat
2015. dec. 30. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
A kaland
2015. dec. 30. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
94%
Gigabites.
2015. dec. 30. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Nekem erről az ókori görög katonák jutnak eszembe, pl Nagy Sándor. Ő is ilyen viszonyban volt a tábornokaival. Olyan erős bajtársi szeretet kapcsolta őket össze, hogy egyesek szerint nehéz volt megkülönböztetni a homoszexuális viszonytól.
2015. dec. 30. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Sok meleg büszke arra, hogy elcsábít heterokat.
2015. dec. 30. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Azt hitte Boy George-nak annyi lóvéja van mint George Michael-nek...:)

És ez most komoly.

Ne foglalkozz híres, ismert vagy gazdag vagy jólmenő külföldi emberekkel máshogy élnek...

25/f passzív srác vagyok.

2015. dec. 30. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Nem az érdekel, hogy híres vagy gazdag. Az emberi kapcsolatok foglalkoztatnak, erre az esetre pedig csak ez a példa jutott eszembe.
2015. dec. 30. 19:46
 8/13 A kérdező kommentje:
Az előzőeknek pedig köszönöm a válaszokat, találtam köztük érdekességet. Természetesen nyitott vagyok mások véleményére is. Köszönöm. :)
2015. dec. 30. 19:48
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Ez arra rossz példa.

Hallott, olvasott, mások által előadott az nem

Valóság...

Emberi kapcsolatok hoz ismerd meg magát az embert.

Ettől független amit írtam erre az esetre valóság...

2015. dec. 30. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Boy George-nak saját maga által írt élatrajzi könyve van, ahol foglalkozik a dologgal. Jon pedig interjúkban mesélt évekkel később. Nem a személyeket kell nézni, hanem ami köztük volt.
2015. dec. 30. 20:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!