Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Ha egyszer belemegyek sráccal,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egyszer belemegyek sráccal, akkor lesz visszaút később?

Figyelt kérdés
Kíváncsi vagyok, de félek ha bevállalom sráccal a szexet, akkor nem egy alkalom lesz és szeretnék normális családot, stb. Értitek mire gondolok? Tini korom óta bennem a gondolat, hogy kipróbáljam. Eddig is csak azért nem próbáltam, mert nem ismerek bi vagy meleg fiúkat.

2015. dec. 29. 20:33
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
57%
Nem fosol hogy kiderül?
2015. dec. 29. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Költözz külföldre és melegként is lesz családod, normális életed.
2015. dec. 29. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Dehogynem! Ezért ha ismerkednék se adnék ki képet.
2015. dec. 29. 20:37
 4/13 anonim ***** válasza:
De akkor hogy d*gatod meg magad jóember? Szerinted a partnered nem köpné el? Főleg ha egyszer összev3sztek
2015. dec. 29. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Ha nem ismeri a barátaim nincs kinek elköpni. Meg IQ kérdése az ilyesmi. Ja és nem dugatom magam.
2015. dec. 29. 20:44
 6/13 anonim ***** válasza:
Dehogy iq kérdése. Bizalom. Bízol-e annyira benne hogy soha semmilyen körülmények között nem árul el. A barátaidat meg 2 perc alatt megtalálja ebben a mai facebookos meg twitteres meg mittudoménmilyenes világban. A dugatásért bocsi, nem tudtam hogy te a csavar leszel nem az anya
2015. dec. 29. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
58%
Én egyszer mentem bele ilyenbe, a srác kint dolgozik, és amikor hazajár mindig felkeres hogy na még egyszer utoljára, csak tele a töke, és hagy ürítsen. Amikor ellenkezem felemlegeti hogy elkotyogja a kalandunkat, neki mindegy, úgyis kint él. Így megy már egy éve.
2015. dec. 29. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Na mitmondtam
2015. dec. 29. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Mindig van visszaút. A te döntésed az egész :)

Am sztem olyat keress aki direkt egy éjszakásat szeretne :D

Am letagadni akárkit le lehet

Sok mód van :)

2015. dec. 29. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Akkor az a srác egy ...... :D Megjegyzem szerintem azért nem egyszerű kideríteni ki kicsoda, ha okosan ismerkedik az ember.
2015. dec. 29. 21:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!