Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Melegek! Minden rosszindulat...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melegek! Minden rosszindulat nékül kérdem! Ti nem féltek hogy a pokolba kerültök és ott fogtokégni az örökké valóságig, ahogy ez meg van írva?

Figyelt kérdés
2016. jan. 4. 20:04
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
96%
Nem félek. Nem hiszek Istenben.
2016. jan. 4. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
11%

Gusztustalan* akkor*

Bocsesz :P

2016. jan. 4. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
Nem, mert a pokol nem létezik. Mi van azokkal akik nem a keresztény vallást vallják? hmmm? Mert ti mindig csak a magatok vallásával jöttök..és mi van, ha valakinek más a vallása? Lehet más vallása szerint van egy hasonló hely, mint pokol és oda az ilyen emberek kerülnek. Téged is hidegen hagy, mert te nem hiszel ebben, igaz? Akkor nekem miért kell hinnem a te vallásodba? Van vallásom, és ott senki nem kerül semmilyen ilyesmi helyekre haláluk után. Szóval nem, nem félek.
2016. jan. 4. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%
Nem félek
2016. jan. 4. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%

Ilyen nincs benne, nem mint ha számítana.


Ha Isten tényleg egy mindenható létforma lenne, akkor minden úgy történne, ahogy akarja anélkül is, hogy lediktálja a játékszabályokat néhány zsidó papnak. Ha meg akaratának teljesülése attól függ, hogy a mesekönyve szerint élek-e, akkor nem igazi isten, hanem paulocoelho ókori verziója.:-D

2016. jan. 4. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%

Majd pont egy mesekonyv fog megfélemlíteni.

Mi emberek mind szabadok szeretnénk lenni, úgy élni, ahogy szeretnénk.. erre egy olyan Istent imádtok, amit más teremtett, és olyan szabályok szerint éltek, amely tok hulyeség.. Szép

2016. jan. 4. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
Nem nem félek... mitől kéne?? Hisz shogy az előzö kommentelő is ìrta "nincs pokol" akkor nincs mitől félni. Jobban kell a skinhedektől... bocs ha rosszul írtam de nem tudom hogy kell... mert őkse nagyon zavarnak engem!!!
2016. jan. 4. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%

Minek kell állandóan kötekedni a melegekkel?

Ezt olyan szórakoztató, vagy erre izgulsz

csak azt tudom mondani hogy ennyi örömöd legyen az életedben

És ezt minden rosszindulat nélkül mondom :D

2016. jan. 4. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%
Nem hiszek istenben,ha meg van és a pokolba kerülök,akkor legalább a barátommal leszek ott is :3
2016. jan. 4. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%
Nem felek. Ha letezik is isten, akkor is mi a feneert alkotna meg a homoszexualitast tobb mint 100 elolenynel is, ha nem tetszik neki? Es ha megis letezne meg megis a pokolba jutnek, akkor lwgalabb talalkozhatnek minden nap tobb szaz dogos sraccal :P
2016. jan. 4. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!