Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Meleg fiúk én is meleg vagyok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meleg fiúk én is meleg vagyok de hogyan elégítsem ki magam úgy ahogy a lányok szokták, vagyis mit kéne feldugnom a segglyukamba, hogy érezzek kielégülést?

Figyelt kérdés
Ha lehetne privátban írnám le a továbbiakat és jó lenne ha privátban írnátok inkább.Szóval mi lenne a legjobb választás amit feldugjak?

2015. aug. 23. 03:01
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
35%
A lányoknak jobb esetben puncijuk van tehát te soha nem fogod úgy kielégíteni magad mint egy lány. Amúgy meg dugj felagadnak egy seprűnyelet. Nem kérek privátot köszi
2015. aug. 23. 03:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
59%
első válaszoló:DDDDDDDDDDDDDDDDDD ezen felnevettem.
2015. aug. 23. 03:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
21%
Nyelvtankönyvet.
2015. aug. 23. 03:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
92%

Vegyél egy tapadókorongos műfütyit, és úgy.

Legyen heréje is, mert a bél beszippantja a tárgyakat, és az életben nem veszed ki, ha valami meg nem akadályozza a beszippantódást idejekorán.

Olvass utána az anális szex anatómiájának és higiéniájának, mielőtt nekiállsz!

2015. aug. 23. 04:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
12%
Öklözd magad seggbe!
2015. aug. 23. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Az esem pl utálta ujjazni magát, mert nem esett jól neki. Ezért nem akarta h megdugjam. Mikor megdugtam jött rá h csak rosszul sinálta.
2015. aug. 23. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
csinálta
2015. aug. 23. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Ügyelj rá, hogy az adott cucc ne sértsen föl, húzz rá gumit hogy higénikus legyen és tényleg figyelj hogy ne csússzon föl.


Sok sok síkosító, mert az ember hátsójában nem termelődik sunaszaft, kell valami amitől csúszik.

Előtte tágítsd ki kézzel, egyébként fájni fog.

2015. aug. 23. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
100%

Az ujjad.

Lassan masszírozd a gyűrűs záróizmot, és csak óvatosan haladj befelé! Tapintsd meg az előfalat, míg a diónyi mirigyet megtalálod – és akkor kezd erősen, de érzéssel masszírozni. A masszázs legalább öt percig tartson.


Olvasd el ezt az oldalt, bár, itt nem önkielégítésről írnak, de én is csináltam már egyedül, így mondhatom, sokkal jobb, mint "önmmagában": [link]


Sok sikert!

2015. aug. 23. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Ajánlom hogy a farkamba ülj bele ;) 31/aktiv/18/4
2015. szept. 19. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!