Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Probléma ha adtam magamról...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Probléma ha adtam magamról meztelen fotót egy meleg osztálytársamnak?

Figyelt kérdés

Nem tudom baj-e ilyesmibe belemenni. Egy nyíltan meleg osztálytársam azt kérdezte mi lenne ha összejönnénk. Mondtam szó se lehet róla. Akkor legalább hadd nézzen meg egyszer pucéran engem. Mondtam szó se lehet róla. Akkor legalább adjak magamról egy meztelen fotó. Kérdezem, minek? Hogy ha már nem jöhetünk össze legalább képzeletben szerelmeskedjen velem a fotót nézve.

Mondtam szó se lehet róla. De addig rágta a fülem hogy kapott egy fotót rólam. Amilyet kért.

Nem is csinál belőle titkot, azóta arra veri otthon a répát.

Ez baj? Nem tudom eldönteni.


Voltaképp kell hogy az egész érdekeljen engem?

Azt hogy rólam fantáziál azt úgyse tudom megakadályozni meg aztán tőlem fantáziálhat akiről akar.


2016. jan. 5. 08:41
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
91%

#20:

az első pár percben vannak akik elég csúnyán megszívták, pl egy életre buktak dolgokat és ők nem képet tettek fel, csak 1 mondatot rossz helyre :)


17 percnél kezdődik az idióta betörő aki lefotózta magát a lopott laptop kamerájával, a lopott pénzzel pózolva...

feltöltötte a srác facebookjára aki belépve maradt a gépen, utána meg a saját facebook fiókjába bejelentkezett :D


20 perctől jönnek a rongálók meg akik pózoltak a rongált kocsival akiket megszégyenítő oldal is indult...


23:30-tól egy félreértés esete...

csaj depressziós az orvos ajánlja neki, hogy mozduljon ki, a családja elviszi nyaralni, a facebookra rak fel nyaralási képet (hogy az ismerősei azt higgyék minden rendben, nincs gond nála), erre a cég aki alkalmazta és a gyógyulási költségeket fizette, kirúgta, mert azt hitte átverte őket és csak pénzt akar kicsalni...


26:45

ez az egyik idetartozó rész! itt a csávó egy bulifotón fogja egy csaj mellét, ami tök természetes ha úgy nézzük...de ugye politikai ellenfelei ezt kicsit máshogy állították be...

egy másik képen meg 2 barátja az alsógatyáját nézték a srácnak...


29:30 szintén egy politikai pálya, de itt a csaj nem hátrált meg, egy olyan képről van szó ahol egy barátnője megfogta a mellét egy buliban (30:37)


aztán rendőrkocsi mosásnál készültek képek...

védett állatot grilleztek és erről készült kép...

és a többi, és a többi...


Ha a kérdező és sok mások szerint nincs félni valója akkor legyen úgy, de később nehogy kettétörje az életét egy ilyen "apróság"...


22F

2016. jan. 7. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:
49%

"az első pár percben vannak akik elég csúnyán megszívták, pl egy életre buktak dolgokat és ők nem képet tettek fel, csak 1 mondatot rossz helyre :)


17 percnél kezdődik az idióta betörő aki lefotózta magát a lopott laptop kamerájával, a lopott pénzzel pózolva...

feltöltötte a srác facebookjára aki belépve maradt a gépen, utána meg a saját facebook fiókjába bejelentkezett :D "


Na de épp ez az! Az elején mondat elírás az oka, és NEM fotó!! Ráadásul összetett ,komplex esetekről van szó, elsősorban....


Amit másodjára írtál, ott meg persze h lehet egy jel, ami ESETLETGESSÉ teszi a helyzetét valakinek, h van annyira hülye ,hogy pénzt lop, majd a pénzzel pózolva lefotóztajta magát , ÉS MÉGennek tetejáben fb-re lép stb, te magad is látod ,h túl sok hibát elkövetett egyszerre... Önmagában egy fotó is lehet baj, de csak iylen speciális esetben ,h pénzt lopott ,ugyanis egy nyomotzó niylvén az esetleges, apró gyanús jeleket is figyelembe veszi.


Nézzük meg viszont Justin Bieber esetét, ha már valaki felhozta. Szerinte sok montázast találni róla ,meztelen farokkal. Tegyük fel ,h így van. Midféle baja lehet ebből?? Vagy Kis Gézának, Kovács Föncikének, akik meztelen fotóját az osztálytársa felrakta a netre, photoshoppal manipulálva?? Mégis mi bajuk lehet, ha talpraesettek a célszemélyek??


Semmi.


Na de egy bűnténynél, már figyelembe vesznek bármiylen mfotót, és nyilvéánvalók, h oylan sok midnent vesuznek figylembe a nyomozók, h őkm, a nyomozók si tudjéák ,h ez csak riosta, ezer nyomból csak három, vagynyolclesz mérvadó a végén. Esélyesen nem lesz mérvadó, hogy valakiről van fent a neten egy fotó, hogy papírpénzekel pózol. Na de ha valóban pénzt lop valaki, MIKÖZBEN még a tett helyszínén készít is képet a pénzzel saját magáról, meg még fb-re is fellép az emmlített módon ,stb... Hát persze h lebukhat!


De tegyük fel, Kisadam, fent találod magad a neten, vagy alul meztelenul, vagy ruhástól, de egy csomó zsugával a kezedben. Ami hamisított fotó. Szerinted tudnak bármi módomn is ártani neked ahhoz képest, mint ha fel se kerül rólad iylen fotó?? Ugyan, dehogy tudnak. Ha csak nem halmoztál hibát hibára a fotód kapcsán, mint az általad idézettek. Na meg ha nem vagy elég talpraesett, és hebegsz habogsz, amikor feleősségre vonnak.


Ha talpraesett vagy, elmondod: "tudja mindenki, a meai technika mire képes. montázst láttatok róüla, ennyi, nincs mit ragozni ezen."


Ha röhögnek rajtad mégis, ennek kapcsán, ennyi erővel azon illetők akkoer is röhögnek rajtad és találnak bármi más ürügyet, h röhöghessenek rajtad, ha soha semmiylen montázsolt fotót mnem találnak rólad, sehol.


Akkor meg mégis mit árthat egy montázsolt fotó? Vagy egy valódi meztelen?? A valódi meztelenról füllentheted, h montázsolt, mert manapság nehéz egy fotóról megállapotani a hitelességét, olyan szinten lehet már hamisítani fotót.


(Az egy más kérdés, h én szoktam járni nudizni és nem vagyok szégyenlős, felőlem tehetnek fel rólam meztelen fotót a netre. És írhatnak alá odahazudott marhaságot, nyilván hogy az hamisítás, simán bárki bármit szövegezhet bármi fotó alá, amit saját maga tesz fel netre, vagy más módon kommentelhet fotót. És akkor mi van, na bummm....)

2016. jan. 8. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
49%

ELNÉZÉST,

NEM Kisadam, hanem "kiadsam333"


Most nagyon siettem, sokat melléírtam, bocsánat...

2016. jan. 8. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
91%

csak annyi, hogy nekem sok barátom van, aki fél perc alatt megmondja mi a photoshop...

Igaz, ezek a barátaim ebből élnek. De akkor is.

2016. jan. 8. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 A kérdező kommentje:

Na tárgyalási alapot képeztem. Én is kértem róla egy fotót és kaptam is. Épp olyat amit én adtam.


Úgyhogy ha netán a jövőben valamit akarna kezdeni a fotóval, hát nekem is van róla.

2016. jan. 9. 09:43
 26/30 anonim ***** válasza:
0%

Kis adam! :)))

Ezen jot rohogtem!

Ez nem a soder klub te szerencsetlen!

2016. jan. 9. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:
91%

Az emberek többsége, akik előtt be szeretné égetni X személy, Y-t,

szóval az ember többsége

nem tudja, melyik a photoshoppolt, és melyik nem az.

2016. jan. 10. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:
100%

#22:

olyan eseteket is leírtam amelyek nem annyira relevánsak, viszont lejjebb írtam olyat is amelyek eléggé hasonlítanak a kérdező esetére, csak ott publikus képekről van szó...

a betörősnél nem csak a kép és a bűncselekmény a lényeg, mert van párhuzam a kérdező esetével...ő egy MELEG osztálytársának küldött képet, nem illegális cselekmény, de sok ember szemében ez utal valamire, vagy elítélendő...

hisz a kérdező története annyi, hogy egy MELEG osztálytársának küldött képet...viszont ki tudja a jövőben milyen kára/előnye származik ebből...ha szerencséje van akkor semmi hátránya nem lesz, ha mégis akkor megérdemli, mert mint a filmben sokan, itt ő sem gondolkodott előre...


a név elírás, vagy félreolvasás már megszokott itt :D tudod van az, hogy ha az első és az utolsó betű jó helyen van, de a szóban levő betűk keverve vannak akkor is összetudja rakni az agyad a szót :D na ez a helyzet a nevemmel is :D

Valójában nem Kis Ádámnak hívnak, ez csak egy anonim oldalra született alteregó :)

2016. jan. 11. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:

Értelek, nézd, én is avval kezdtem egyik itteni soraimat,

hogy persze nem árt az óvatosság, de ha az ember tudatilag eljut e vonatkozásban egy bizonyos szintre, akkor viszonylag nehéz kellemetlen helyzetbe hozni, plusz kimagyarázható az ártó módon ellene felhasznált tény, vagy az ártón ellene felhasznált hamisítás (pl a legtöbb ember nem tudja megállapítani, h manipulált-e az adott fotó, vagy sem). Ha melegnek adott fotót saját magáról, ha nem.


Igen, erről tudok egyébként, hogy értelmes szó első és utolsó betűje ha marad, a köztesek keverve, akkor az emberi agy ahajlamos automatice kirakni. ;) Érdekes dolgok ezek. :)

2016. jan. 11. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:
Szerintem hülyeség a szexting, sose támogattam az ilyent, pont azért, mert bármikor terjesztheti, meg ha kapcsolatot szeretnék, akkor nem a másik falloszára vagyok kíváncsi.
2018. nov. 24. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!