Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Szerintetek mit tegyek?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit tegyek?

Figyelt kérdés
Már rég óta van egy fiú aki nagyon tetszik egy busszal járunk. Szinte mindig előttem áll és mindig nézünk egymást De nem tudom hogy azért néz mert tetszem neki vagy csak azért mert én is nézem. Nem tudom mit tegyek mert nem tűnik melegnek. A barátaim azt mondják,hogy mennyek oda hozzá de nem tudom mit mondjak neki.Amúgy velem egy idős.

2016. jan. 6. 18:39
 1/10 anonim ***** válasza:
35%

Szia..

Lesz**phatlak?

Biztos válaszolni fog...vagy állj mellé, aztán lépj rá a lábára véletlen, fogd meg a kezét egy fékezésnél stb..stb..

2016. jan. 6. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
30%

Próbáld meg nyugodtan, köszönj neki és találj egy spontán témát, kérdezd meg hogy hívják, hova jár suliba ilyenek :)


Azt viszont nem értem hogy ez hogy jön a szexualításhoz :(

2016. jan. 6. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Ha én valakivel el akarok kezdeni beszélgetni a buszon,akkor mellé állok, véletlen rálépek a lábára,fékezésnél nekidőlök. :D

Ha esetleg leülne ülj mellé,kérdezz tőle valami teljesen hétköznapit.

2016. jan. 6. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Én is uyganigy vagyok egy fiúval a buszról. Mindig a szemembe néz út közben és egész végig szemezünk kisebb-nagyobb szünetekkel. Ő sem látszik melegnek és a többi barátja miatt akik körül veszik, nem is merek "közeledni" hozzá. És egy szót sem tud magyarul, szóval attól is paráznék, hogy egyes kérdéseire nem tudnék válaszolni, vagy elfelejtenék szavakat, stb :D
2016. jan. 6. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Akkor egy cipőben járunk :(
2016. jan. 6. 19:32
 6/10 anonim válasza:
Hello, azt meg lehet kérdezni, hogy melyik városban/megyében történtek ezek o: ?
2016. jan. 6. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Pest 16 ker :)
2016. jan. 6. 19:47
 8/10 anonim ***** válasza:
Ismerkedj össze vele valahogy. Keress valami apropót ami kapcsán megszólíthatod, dumáljatok, aztán úgyis kiderül a dolog. Jobb tanácsom nincs.
2016. jan. 7. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanez a helyzet. Van egy gyerek a buszról. Mondjuk a viselkedéséből meg abból amit hallottam a beszédéből rájöttünk már hogy buza, de nem tudnék beszélgetést kezdeményezni vele mert nem megy jól meg amúgy se beszéltem még vele soha. 16f.
2016. jan. 7. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Szerintem nem fog elzavarni ha megszólítod, de ha rám hallgatsz, ne a buszon kezdj vele beszélgetést, mert más emberek előtt úgy sem fog olyasmiről beszélni.
2016. jan. 11. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!