Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Mi a véleményetek a Badoo-ról?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek a Badoo-ról? Találtatok már onnan valakit?

Figyelt kérdés
badoo, társkeresés, meleg

2016. jan. 7. 12:33
 1/4 anonim ***** válasza:
81%

igen.

másfél éve vagyunk együtt a barátnőmmel, akit ott ismertem meg.

24/F

2016. jan. 7. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Múlt héten regiztem...szörnyű. Fizetni kell olyanért, h lásd, ki kedvelte a profilodat. Kiadja ezt a "<személy> csevegni szeretne", ami hülyeség, mert akk csak simán rád írna. Én helyes srác vagyok mások szerint, de eddig csak 50 éves pedofil vagy/és sorozatgyilkos fejű, nyomorék vagy cigány srácok nézték a profilomat. Próbáltam keresni helyes srácokat, de elvétve van 1-2, aki általában hetero vagy csak egy dolgot akar...én találtam két srácot, akit kedveltem, de az egyiket inkább az értelmes képei és a barátságos nezése miatt. A másik srác, aki meg 10/10-es az meg nem ír vissza, szóval nem gondolom, h ebbe sok reményt kellene fektetni...persze, lehet csak nekem dobja ki a fogyatékosokat, nem tudomxd Mellesleg a profilodat se engedi letörölni:) Ha valamit kihagytam, kérdezz nyugodtan:)
2016. jan. 7. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Ez főleg egy nemzetközi oldal.


Akkor éri meg használni, ha egy adott országba mész külföldiként. A helyi emberek is azért regisztrálnak rá hogy a saját országukban lévő külföldiekkel ismerkedjenek. És egy adott országba érkező külföldiek is azért mennek rá, hogy a helyi emberekkel ismerkedjenek.


Ha magyarként akarsz Magyarországon magyar partnert találni, arra a legkevésbé alkalmas ez az oldal.

2016. jan. 8. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
85%
Hamar töröltem magam. Ilyen rabló-gyilkos pofájú c. kategóriásokat adott ki folyton xD
2016. jan. 11. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!