Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Mikre kell odafigyelni, ha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikre kell odafigyelni, ha análisan szeretném izgatni magam, hogy biztosan ne legyen belőle semmi baj, és jó legyen?

Figyelt kérdés

2016. jan. 8. 17:47
 1/9 anonim ***** válasza:
2016. jan. 8. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Utána olvastam már sok helyen. Inkább tapasztalatokra lennék kíváncsi.
2016. jan. 8. 18:05
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha bedugod az ujjad érezni fogod az izmok összehúzódását. Amikor présel az izom akkor ne mozgasd az ujjad. Idővel megszokod és megtanulod higy hogyan kell.
2016. jan. 8. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Sok síkosító, higénia és óvatosság az elején.

Egyébként meg valamilyen eszközt ajánlok: butt plug, vibrátor stb. Sokkal kényelmesebb és kellemesebb mint ujjal. Nekem a butt plug vált be.

Lassan kell haladni, megszokni az új érzést.

2016. jan. 8. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
70%
Arra, hogy ki ne nyíljon az esernyő...
2016. jan. 11. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
62%
Pl arra, hogy apád nehogy rajtakapjon, mert kitekeri a nyakad! :D
2016. jan. 13. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
5%
Borzasztó, hogy menni lány önkielégíti magát, és mennyi fiú is...végre össze kellene őket hozni, és segíteni egymáson...! Én szívesen segítenék...
2016. jan. 14. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Kategória: Szexualitás » Homoszexualitás


Őt fiúval kellene! Nagyon felületes vagy!

Minek válaszolsz?

2016. jan. 14. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
eleinte nehezen ment folyton összehuztam a fenekem de amikor ellazultam onnantól nagyon jó volt oldalt fekve tudtam legjobban csinálni az orgazmusom sokkal erősebb igy és tovább tart mint sima masztizáskor nekem bejött
2016. jan. 18. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!