Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Análisan milyen érzés az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Análisan milyen érzés az üvegjátékszerek sikamlósságához képest egy igazi pénisz belétek hatolása?

Figyelt kérdés
Minőségi különbségre vagyok csak kíváncsi, elvonatkoztatva attól, hogy ahhoz a péniszhez egy hús-vér ember is tartozik. :)

2016. jan. 1. 05:19
 1/6 anonim ***** válasza:
87%
Ha nem kened be a farkat síkosítóval, akkor olyan mintha smirglit dugnának fel.
2016. jan. 1. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Ha már az üveg bement akkor ez is befog menni. Persze még síkosítóval is dörzsisebb lesz mint a tükörsima üveg.

És a hús-vért elsődlegesen nem te irányítod.


De azért hidd el jó móka lesz ez is. Csak ha javasolhatom, akkor először kutya pózban tedd!

2016. jan. 1. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Első: Természetesen síkosítóval, a következő kérdés inkább az hogy óvszerrel vagy nélküle milyen (bár utóbbit csak monogám kapcsolatban).
2016. jan. 1. 18:28
 4/6 A kérdező kommentje:
Második: Üveg bement? Nem befőttes üvegre kéne gondolni hanem spec. üvegjátékszerre, melynek a mérete éppen hogy ha nem vetekszik a saját szerszámom méretével. :)
2016. jan. 1. 18:32
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
az iagzi azért nagyobb,hosszabb,vastagabb.és persze nem te irányitod legelábbis nem full te.
2016. jan. 2. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 K.L.Kiss ***** válasza:
88%
Én próbáltam mind a kettőt többször is. Hogy milyen érzés az a síkosságon és a méreten múlik. Vékony farokkal jól besíkosítva sokkal élvezetesebb, mint az "üveg játékszer" Egy jó vastag farokkal pedig úgy érzed, hogy mindjárt szétszakadsz!
2016. jan. 26. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!