Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Ezekből már rájöhet szerintetek?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezekből már rájöhet szerintetek?

Figyelt kérdés
Még csak december közepe óta beszélgetek Facebookon egy fiúval aki tetszik, nem ismerjük még jól egymást, nem tudja hogy meleg vagyok. Mindig én írok rá, ő sosem kezdeményez beszélgetést. Ő normálisan beszél velem, mint fiú a fiúval , barátkozunk, stb, én meg próbálok minél kedvesebb lenni, bókolok neki stb . Ő nemnagyon használ szmájlikat, ám én szilveszterkor olyan kis vigyorgó piros arcú(:$) és puszis szmájlival (:*) kívántam neki boldog újévet. Ti ezekből sejtenétek már valamit, vagy szerintetek ő mit gondolhat? Gondolhatja, hogy tetszik nekem, vagy figyelmen kívül hagyja?

2016. jan. 9. 12:37
 1/8 anonim ***** válasza:
Igen, ha nem irtal volna hozza smilet akkor pedig megsertodott volna, ha kettospontde, akkor pedig best friendekke valtok. Jaj.
2016. jan. 9. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

szerintem túlreagálod......írd meg neki hogy tetszik és pont.....legjobb politika az őszinteség :D

persze legyél tekintettel rá....tehát ne letámadd....csak normálisan! :D

F/29 meleg

2016. jan. 9. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem feltétlenül. Légy vele őszinte és beszélj neki róla. :)
2016. jan. 9. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
És ha rosszul fogadná? Szerintem még nagyon korai elmondani neki bármit is.
2016. jan. 9. 13:46
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Akkor még ne,de azt nem ártana megtudnod hogy mit gondol úgy általában a melegekről.
2016. jan. 9. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
77%
Biztos hogy tudja. Hasonlóan viselkedett egy ismerősöm is, nagyon langyosan chatelt és kényszeresen rám írt minden alkalommal, már nagyon gázos volt, és érdeklődött meg ilyen jámbor volt. Rengeteg smile-t használt. Az a vicces, hogy 3 évig volt barátnője, de ugyanúgy tudjuk róla, hogy látens. A beszédstílusáról már nem is beszélve. Ő nem tudja, mi meg igen, tehát ebből következtetve tuti biztos, hogy ő is tudja, ha direkt rájátszottál, meg amúgy a pusziból minden élőlénynek leesik.
2016. jan. 9. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Mondjuk akkor nem lenne baj ha rájönne és nem zavarná a dolog, mert úgy akkor se érné nagy meglepetés ha bevallanám neki
2016. jan. 9. 15:14
 8/8 anonim ***** válasza:
Egyik hozzászóló a politika szót említette, viszont olyan politikus még sosem győzött választáson, aki őszintén beszélt volna. Nem tudom, ha tetszenél annak a srácnak, szerintem kicsit ő is jobban beleszállna ezekbe a dolgokba (bókolás stb.) ha nem is feltűnően de látnád jelét neki. Mindenesetre tegyél próbát, ha pedig rosszul végződne, sírni, szomorkodni egy fiúért sem érdemes :) ;)
2016. jan. 11. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!