Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Miért nem fontos a melegek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gaiety kérdése:

Miért nem fontos a melegek kb.99,9999%-nak, hogy egy bizalmon alapuló, őszinte kapcsolatban éljenek? 29 f/m

Figyelt kérdés
Melegként különcnek érzem magam, mert a lelki társam kerestem hosszú ideig (már feladtam). Tudom, hogy maga a világ is olyan, amilyen - az anyagiasság, az önzőség a pénzhajhászás a legfőbb célja a legtöbb embernek.. De hol maradnak az igazi értékek, az emberi értékek ? Ezek fontossága miért tűnt el? Az ember-lélek-test hármasának a harmóniája ad egységet a két fél között egy kapcsolatban...Az tapasztalható, hogy teljes mértékben kihalt az érzelem iránti igény a világban.. Nem könnyű "embernek lenni az embertelenségben".....

2016. jan. 10. 00:36
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:
Kedves Válaszadó! A válaszod "tartalmassága" folytán a kérdésem ugyanúgy vonatkozhatna a heteró emberekre, mint a melegekre...
2016. jan. 10. 01:02
 2/17 anonim ***** válasza:
93%
jó érzés a 0,1%-hoz tartozni. Igazából biztos vagyunk még páran, akik komoly kapcsolatra vágynak, de az tény, hogy kevesen vagyunk. 18f/m
2016. jan. 10. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
28%

igazad van.. félreírtam :(

vele nem kurnák, vele szeretkeznék

szerelmes vagyok belé

2016. jan. 10. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%

Nem hiszem, hogy 99,9999% valós, mint ahogy írtad.


Én ismerkedtem már olyan férfival, s próbált olyan férfi ismerkedni velem, aki szeretett volna többet. De sajnos nem volt nekem szimpatikus.

Tény és való, hogy a kapcsolatot akarók kevesen vannak. Az én észrevételem az, hogy szexben kevesebb a felelősség, mint egy párkapcsolatban. Hiszen attól, hogy eltöltesz valakivel 20-40 percet, majd mindenki megy a saját dolgára nincs akkora felelősség, mint egy kapcsolatban. Utóbbinál már elkendőzni a homoszexualitást nehéz, hiszen ha eljut az összeköltözésig a dolog... na ugye!?


Egyébként annyit tennék hozzá, hogy a heteró férfiaknál is jellemző az ágyból ágyba való ugrálás.

Nyilván a homoszexuális pasik annyi hátránnyal indulnak, hogy való életben elég ritka, ha valaki megtetszik, akkor azt randira hívod. Így maradnak a melegbárok, meg az internet.

2016. jan. 10. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:

de itt nem is a melegekről van szó

hanem az emberekről, hogy mennyire eltűntek az emberi értékek a társadalmunkból. még ha nem is 99 % de

kb 70-80 %-ról simán beszélhetünk.

És csak egyet tehetsz, hogy nem adod fel a keresését, mert minden embernek kell egy társ akivel komoly kapcsolata lehet. nem hiszem el hogy valaki is egyedül szeretne megöregedni de erre túl későn jönnek rá az emberek. Csak munka pénz sex ez lett sajnos a társadalmi norma főleg a fiatalok körében :(

20/F

2016. jan. 10. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Én 20éves vagyok. Nekem is a szeretet a fontos... ha valakivel össze is jövök azzal szeretnék hosszú tàvra tervezni... elég nagy baj hogy a legtöbb fiatalnak csak a szex kell meg hogy minél pénzesrbb pàrt talàljon magànak. Ezt énis elítélem! Sajnos én nem születtem abva a generàcióba amikor még nem csak a szexről meg a pénzről szólt minden... és sajnos ezek az emberek "kihaló félben vannak!"
2016. jan. 10. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%

"Most őszintén nézzél már rá Victoria Justice-ra? Nem kurnád?"


Nem akarom megbántani az érzéseidet, de ennek a kérdésnek pont annyi értelme van, mintha én kérdezném meg tőled heteroszexuális nő létemre, hogy nézzél már rá erre a pasira, és mondd meg őszintén, hogy nem indítja-e be a fantáziádat, nem áll-e fel tőle a farkad, nem vágynál-e egy ilyen férfi ölelésére:


[link]


Aztán ha azt mondanád, hogy bocs, valahogy nem, akkor meg győzködnélek, hogy még "megtérhetsz". :-))

2016. jan. 10. 05:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Ez a számot honnan szedted? Biztos nem a fejedből, mert azzal más gondolkodik.
2016. jan. 10. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Hát, akkor én a melegek 0,0001%-át erősítem. Én is arra vagyok amire te. Szeretetre, szerelemre, harmóniára. Tőlem az alkalmizás stb. nagyon távol áll. Inkább várok, lehet a csodára, de én ilyen vagyok... Szeretném hinni, hogy ezzel nem vagyok egyedül, és nem csak 0,0001%-nyian vagyunk. :/
2016. jan. 10. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 R8 ***** válasza:

Biztosan megtalálod a neked szánt társat,csak még nem jött el az ideje !

Akarnod kell és sikerülni fog !

2016. jan. 10. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!