Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Szerintetek körülbelül mennyi...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek körülbelül mennyi idő (hány randi/hány nap ismeretség) után érdemes belépni kapcsolatba egy másik fiúval?

Figyelt kérdés

Eddig egy találkozónk volt és nagyon jó volt, de nekem az egész kapcsolat dolog új és fogalmam sincs hogy mit tegyek. Azt tudom, hogy tegnap egész nap rá gondoltam és alig bírtam másra koncentrálni és élvezem a vele töltött időt, de egyszerűen nem tudom, hogy szeretnék-e kapcsolatot vele.

A melegséggel egyáltalán nincs problémám, csak úgy érzem, hogy nem tudom elkötelezni magam, pedig vágyom az elkötelezettségre hosszú távon.

Tudom, hogy az egész ellentmondásos, de amit érzek az az érzés, amit az emberek esküvő előtt éreznek, hogy tényleg ezzel az emberrel szeretném-e leélni az életem érzés.

Tehát azt szeretném kérdezni, hogy mit gondoltok az egészről?



2016. jan. 11. 01:08
 1/7 A kérdező kommentje:
Hát ez a válasz sajnos nem segített.
2016. jan. 11. 01:13
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Erre jó válasz nincs, mivel erősen meghatározza, a környezet, a személyiségetek, illetve a lehetőségetek. Van olyan ember, aki már a második randi után széles vigyorral a száján közli, hogy ő nem egyedülálló. Valaki még a tizedik után sem biztos.


Egy valami azonban biztos: nem pár nap, és nem pár hét alatt fogod teljesen kiismerni a másikat.


28/F

2016. jan. 11. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Béla211 ***** válasza:
65%
szerintem náluk csak az nem fog fizetni szingli adót aki házas. Ugyan az lesz mint a komcsi időben.Aki nem volt nős annak bizonyos kor után agglegény adót kellett fizetnie ezt a nagypapám mesélte.De ez még csak felvetés de való színüleg megfogják próbálni bevezetni. Ha nagyon nagy felzúdulás lesz ellene mint az internet adó ellen akkor elveti szeretett vezérünk azzal a címmel ,hogy a nép nem szeretné. Ha nem lesznek nagy tüntetések akkor bevezetik mint a vasárnapi zárva tartást vagy oly sok mást.
2016. jan. 11. 03:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Béla211 ***** válasza:
100%
Ezt nem ide akartam bocs:)
2016. jan. 11. 04:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Az, hogy egy találkozás után sokat gondolsz rá, az természetes dolog, ezt hívják "belezúgás"-nak, ami még nem egyenlő a szerelemmel. Mivel még gyakorlatilag nem ismered az illetőt, így nem is lehetsz belé szerelmes, csupán a külsejébe, szemébe, mosolyába, kedvességébe, beszédstílusába vagy "belezúgva", de mondom, ez természetes.


Én a helyedben ismerkednék vele tovább, s nem tűznék ki határidőket. Az a lényeg, hogy nagyon sokat találkozzatok, de ezek a talik ne abból álljanak, hogy valahol kettesben elbújva, egymást ölelgetve mondjátok egymásnak, hogy így szeretlek, meg te vagy nekem a legfontosabb meg stb., s ne csináljatok olyan közös elfoglaltságot sem, mint pl. mozi (hiszen ott a filmmel vagytok elfoglalva, nem egymással), hanem próbáljatok minél többet beszélgetni. Tudjátok meg egymásról az élet nagy dolgait, pl. tervek a jövőről, vagy hogy a pénz, a munka hanyadik helyen szerepel az értékrendjében stb. Az a lényeg, hogy meglegyen közöttetek az eszmecsere. Ha viszont ez nem történik meg, akkor -mivel bele vagy zúgva- , tökéletesnek látod őt, viszont ha az imént leírt "lelki alap" nincs, meg, akkor 1-2 év múlva, a szerelem elmúltával szétmentek, mivel rájöttök, hogy sok dologban nem értettek egyet, csak korábban azt elhomályosította a szerelem.

2016. jan. 11. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem 1 év az az idő miután már eléggé megismeri az ember a másikat. Én párommal pont 1 év, és 1 hónapig voltunk barátok, utána jöttünk össze.
2016. jan. 11. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Ki fog ez alakulni, találkozzatok, egyértelmű lesz, hogy mennyi van ebben a kapcsolatban.


Az is lehet, hogy nem belé, hanem pusztán a kapcsolat lehetőségébe zúgtál bele.

2016. jan. 12. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!