Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Férfiak közötti szexben...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak közötti szexben mindig a nagyobb (magasabb, nagyobb súlyú, erősebb) dugja meg a kisebbet?

Figyelt kérdés
Vagy hogy döntik el ki használhatja a farkát és ki csak a fenekét homoszexuális aktusnál?
2016. jan. 13. 16:03
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Vannak aktív és vannak passzív emberek.

Aki úgy érzi neki az aktív szerep tetszik az aktív lesz és ez a sírig így is marad.


Két aktív fél között nem igazán működik a szex.


Vannak még uni-k, akik Mindkét szerepet szeretik.


És ez az egész nem testmagasság függő.


A passzív az akibe behatolnak, és aktív aki behatol.



25F

2016. jan. 13. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Köszi! Értem csak azt hittem mindenki aktív akar lenni, mert a seggüket nem sokan akarják megdugatni. De akkor ezek szerint igen.


Szerintem biszex vagyok, mert bár eddig csak lányokkal voltam, de el tudom képzelni hogy egy fiúval kölcsönösen leszopjuk egymást és hogy megdugjam őt. Csak ezek a dolgok nem igazán voltak világosak számomra. Sosem engednék a fenekem közelébe senkit, de a többi része a dolognak elég jónak tűnik videók alapján.

18/F

2016. jan. 13. 16:18
 3/5 anonim ***** válasza:
Nyugi. Elég sok a passzív srác.
2016. jan. 13. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ennek semmi köze nincs a magassághoz, testsúlyhoz, aklathoz. Én is sokáig aktív voltam. Kipróbáltam hogy milyen a passzív szerep. Nagyon tettszett. Azóta aktív és passzív szerepben is vagyok.
2016. jan. 13. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Sőt...arányaiban sokkal több a passzív srác a melegek között.
2016. jan. 17. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!