Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » A bátyám homoszexuális. Nem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Thomi18 kérdése:

A bátyám homoszexuális. Nem tudom ezt elfogadni. Nagyon félek az egésztől. Félek hogy valaki megtudja és félek hogy összeszed valamit és megfertőz. Mit tudok tenni?

Figyelt kérdés

Már voltak jelek rá sajnos. Sosem volt sportos, férfias mint én. Inkább emóskodott míg én fociztam., azonban soha nem gondoltam volna hogy ez lesz.

Nagyon félek hogy hazahoz valami betegséget. Nem akarok AIDS es lenni. Nem merek megfürdeni itthon mert félek hogy beteg leszek utána. Bevallom őszintén undorodom a gondolattól hogy miket művel.... Mostanában már többet vagyok a barátom szüleinél mint itthon. Érzem hogy néha teher nekik, de az anyukájának elmondtam mi a helyzet és így szívesen vendégül lát. Nagyon nem akarom hogy emiatt gúnyoljanak a csapatban. Senki nem szereti a melegeket. És megmondom őszintén érte is aggódom, mert így milyen élete lesz?


18F


2016. jan. 13. 17:07
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ❯❯
 1/96 anonim válasza:
93%
én meg attól félek hogy nincs normális ember a földön
2016. jan. 13. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/96 anonim ***** válasza:
100%
Korlátolt, konzumidióta vagy. Én a helyedben azon próbálkoznék, hogy egyéniséget és saját gondolatokat növesszek az agyhelyemben a világról, ahelyett, hogy kis tini, focista p**sökre hallgassak a a saját testvéremet illetően. Az AIDS terjedésének meg nézz utána, mert gondolom éppen a focista barátaiddal gúnyoltátok a gimi lúzereit, miközben erről volt szó biológián. Szánalmas vagy.
2016. jan. 13. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/96 anonim ***** válasza:
100%
Ennyi hülyeséget összehordani. Nézz inkább utána, hogyan lehet ezeket a betegségeket elkapni. Szerinted csak a melegeknek lehetnek nemibetegségük? Hát nem.
2016. jan. 13. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/96 A kérdező kommentje:

Ne haragudj de miért vagyok szánalmas? Mi a bajod a focistákkal? Ez egy igazi csapat sport. jellemfejlesztő játék ahol nagyon jó barátságok is kialakulhatnak. Miért csak az egyik oldalt véded? Miért nem próbálsz az én szemszögemből is rálátni a dologra?


Apuval beszéltem ma viber-en. Márciusban jön haza és meg fog próbálni beszélni a bátyámmal. azt ígérte ha nagyon félek megpróbálja majd megbeszélni vele hogy költözzön el egy diák szállóra amíg tanul. persze apu fizeti. de az még 2 hónap... és komolyan szeretném ha minden normalizálódna.

2016. jan. 13. 17:20
 5/96 anonim ***** válasza:
100%
Miért vagy ilyen kegyetlen, kérdező?
2016. jan. 13. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/96 anonim ***** válasza:
94%

Ha nem szexelsz vele,nem szopod le,nem használtok közös tűt nem leszel AIDS-es

Egyébként meg tud vigyázzni magára. Majd használ óvszert.

Mellesleg először max a HIV vírust kapja el,és vannak gyógyszerek szóval nem fertőz.


Egyébként meg szégyeld magad!!!!

HAGYD BÉKÉN!!! NEM TEHET RÓLA HOGY MELEG!!

szörnyen gáz hogy te amiatt aggódsz hogy gúnyolni fognak..

Mégis miköze lenne a csapatnak a bátyád homoszexualitásához?!!

SEMMI!


Undorító homofób vagy!!

2016. jan. 13. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/96 anonim ***** válasza:
22%

Én örömmel beszélnék a bátyáddal.

Tudnék segíteni. :)

2016. jan. 13. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/96 anonim ***** válasza:
100%

hát te nem vagy normális vagy már ne haragudj XDD

egy beszari kis 18 éves vagy aki azt sem tudja h mi az az AIDS meg hogy hogy terjed xd.

a másik meg eléggé gyökér vagy hogy egy ilyen testvére van szegény bátyádnak, mellette kéne hogy állj nem pedig ellene..

minden embernek lehet normális élete még ha meleg is.

amúgy meg elmondanám hogy a heterók körében sokkal gyakoribb betegség az AIDS sokkal több az olyan csaj meg kanos pasi akinek csak a szexen jár az eszük és össze vissza dugnak mindenkivel..gondolkozz már el ezen kérlek.

2016. jan. 13. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/96 anonim ***** válasza:
100%
Remélem hogy csak kamu kérdés.
2016. jan. 13. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/96 anonim ***** válasza:
71%
Nem akarom a ratyikat védeni, de te ritka nagy s**gfej vagy és még ostoba is. A nem olyan férfias mint és szövegeden hangosan felröhögtem.
2016. jan. 13. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!