Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » MIT TEGYEK MELEG VAGYOK? 23...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Roland10 kérdése:

MIT TEGYEK MELEG VAGYOK? 23 eves Roma meleg fiu vagyok ahol ket dologbol er atrocitas az egyik, hogy meleg vagyok a masik a nemzetisegem miatt! Mitt tegyek?

Figyelt kérdés
2016. jan. 15. 16:56
 1/10 anonim ***** válasza:
73%
Így elsőnek azt javasolnám, hogy tanulj meg helyesen írni.
2016. jan. 15. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

A meleg miatt megértem, de a cigány-nemzetiség miatt? Felénk nagy tisztelete van a cigányoknak, félünk is tőlük rendesen szóval nem hiszem, hogy ez baj lenne.....


Bakker fogadd el magad, mást nem tudsz csinálni. A másik, honnét tudják messziről, hogy homár vagy? Mielőtt bárki is belém kötne, nem,nem vagyok rasszista se homofób. Kösz.

2016. jan. 15. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
80%
Van egy ismerősöm. Meleg, roma. Egyetemi tanár. Érdekes módon senki nem bántja, mindenki szereti.
2016. jan. 15. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
91%
én is roma vagyok meleg a barátom nős nem roma és aktiv vagyok mi ezzel a gondod ?
2016. jan. 15. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
88%

Semmit nem tudsz tenni.

Tanulj,légy sikeres,költözz el ebből a környezetből,találj egy pasit aki szeret és akit szeretsz.

2016. jan. 15. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
73%

Az hogy roma vagy, abban semmi rossz nincs. Ha normális vagy, nem élsz/viselkedsz cigányosan, akkor az égvilágon semmi hátrány nem fog emiatt érni.


Az én párom is roma, s ez eléggé látszik is rajta. Ő viszont nem tekinti magát romának sőt, ki is kéri magának, ha valaki őt annak tekinti mondván: ő nem él és nem viselkedik úgy mint a romák, így ő sem az.

Arra odafigyel a párom, hogy ne öltözködjön olyan tipikus cigányosan (pl. melegítőnadrág, hegyes orrú cipő stb.), és lehetőség szerint kerüli a romák társaságát, azaz pl. nem barátkozik olyanokkal, akik nem tudnak viselkedni, hangosan beszélnek az utcán stb.


A melegséged már nehezebb kérdés, bár az annyiból könnyebb, hogy nincs a "homlokodra írva", de meg lehet tanulni együtt élni ezzel is, csak persze nehéz.

2016. jan. 15. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
23%
Nekem is van sajnos meleg roma ismerősöm. Jesus. azok a részeg esték. Soha többet vele. :dd
2016. jan. 15. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Én meleg vagyok és semmi bajom nincs a romákkal, sőt vannak közöttük kifejezetten aranyos srácok. :)

Fogadd el magad! :) Legyél nyitott, ismerkedj sok emberrel, próbálj olyan közeget keresni, ahol jól érzed magad és mások is elfogadnak! :)

És amúgy, ha szabad kérdeznem, konkrétan milyen atrocitás ért téged mostanában?

2016. jan. 17. 03:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
67%

Nos ez olyan kombináció amihez eddig nem volt szerencsém, de feltételezem ezek alapján, hogy te nem éppen az a fajta vagy akitől félni kellene hogy lekésel az utcán szóval ide hallgass!


Én azt tanácsolom neked amit én magam is tenni akarok, ami pedig jó messzire elhúzni ebből a retek országból. Hidd el, máshol se a meleget, se a romát nem fogják nézni. Én csak az előbbi vagyok, mégis vagy lelépek innen, vagy a halál. Azt javaslom tedd meg életcélnak a mielőbbi költözést, a korodnál fogva feltételezem hogy munkád is van valószínűleg, ha van lehetőséged akkor mindent spórolj amit tudsz és szenteld ennek a célnak.

20/f

2016. jan. 19. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
írj segítek :) először ne csinálh hülyeséget oké vannak haverok ? család ki tudja ezt ??
2016. dec. 3. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!