Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Hol találhatnék ilyen fiút?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol találhatnék ilyen fiút?

Figyelt kérdés
Hali. 21 éves srác vagyok és már régóta szeretnék egy olyan barátot (nem kapcsolat céllal), akivel lennének közös programjaink, leginkább egy edzőtársra gondolok most. Én is szeretnék egy edzőpajtit, aki kijönne velem edzeni játszóterekre, merthogy street workoutos vagyok és amit eddig elértem azt mind az ,utcán' tanultam. Szóval egy ilyen srácot keresek, de mégegyszer mondom nem szex céllal sem kapcsolat csak egy barát, akire számíthatunk egymással, segítenék neki, ő is nekem, közösen látnánk egymás fejlődését, motiválnánk egymást stb. Csak nem tudom egyszerűen hol kellene próbálkoznom, mert ilyen meleg helyekre nem járok, a mai világban olyan komolytalanok az emberek, de nekem más kell, aki másképpen gondolkodik a többieknél mint én is, aki nem ,tömeg' ember, akinek céljai vannak, aki magára. Szerintetek hol érdemes keresni? 21 F

2016. jan. 17. 10:17
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
merre laksz?
2016. jan. 17. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Van egy rakás ilyen edzőpark, ahol sokan edzenek. Igaz, hogy többségük heteroszexuális, de mivel csak edzőtársat, barátot szeretnél, gondolom nem releváns, hogy ők kihez vonzódnak. Bármelyikükkel szót lehet érteni. Többnyire rendes arcok szoktak lenni.
2016. jan. 17. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Merre laksz? :) Jó lenne nekemis egy ilyen barát, mert énis mindig is el akartam kezdeni street workoutolni, csak sosem volt edzőpartner így mindig elmaradt, ha gondolod írj szívesen dumálok :) 20f
2016. jan. 17. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Remélem sikerül találnod, de amúgy szerintem nehéz az ilyet csak úgy találni úgy, hogy még meleg is legyen és ne akarjon többet.
2016. jan. 18. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!