Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Ti se találtok senkit magatok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti se találtok senkit magatok mellé?

Figyelt kérdés
olyan rossz ez az egyedüllét :(
2016. jan. 20. 16:50
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
91%

Ne is mond ...


25F

2016. jan. 20. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
91%
Bár nem meleg vagyok, de az érzés ismerős, nagyon rossz egyedül :(
2016. jan. 20. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Főleg ha sok körülöttem a párkapcsolatban élő, akkor veszem észre, hogy mennyire hiányzik az életemből valami.
2016. jan. 20. 16:53
 4/13 anonim ***** válasza:
91%

Én is egyedül vagyok... :-(


26F/aktív

2016. jan. 20. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
92%
Én olyan srácot keresek akivel lehetne simi, ölelés, stb és szex is, de nem kapcsolat... Ilyen se érdekel senkit....
2016. jan. 20. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
92%

Régebben nem zavart annyira, de mostanában én is nagyon magányos vagyok :(

26/F

2016. jan. 20. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
87%
Engem egyáltalán nem zavar. Szerencsére nem is vagyok ez a simogatós összebújós típus. Tökéletesen elvagyok egyedül és szuperül érzem magam.
2016. jan. 20. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

@17:11


Néha azon gondolkodom nekem is jobb lenne ha így éreznék.

2016. jan. 20. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
61%

Attól függ.

Mostanában lekötnek a hétköznapok, sok a teendő, amit az ember meg kell hogy csináljon. Aztán el telik egyik nap a másik után, egyik hónap a másik után.

Cafka nem kell, normális szabad nőt meg nem nagyon találni, vagy ha találni is, csak nagyon nehezen. Annyit meg nincs türelmem ezzel foglalkozni mostanság.

pedig feleségnek és anyának valót szeretnék, nem dugni valót. Ha mondjuk valahogy ki kerülök a megszokásból, mondjuk egy kis betegséggel, akkor el tud önteni a magány és hiányzik a melegség, a szeretet.(egy nem családtag szeretete)

De ez ritka dolog. Ugyan nem homo, de hetero irányban így vagyok általában. Ilyen nőkkel se jó, de néha nélkülük se-módi.

2016. jan. 20. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Már nem annyira fáj, hogy egyedül vagyok :D, bele törődtem xD kb 3 hónapig tartott :D, viszont úgy érzem, hogy teljesen érzéketlen lettem..
2016. jan. 20. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!