Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Ha csak az izgat, hogy engem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha csak az izgat, hogy engem elégítsen ki egy srác akkor aktív biszex vagyok?

Figyelt kérdés
Ha jól értelmezem amiket olvastam igen, de jobb tisztázni. Szívesen megölelem, simogatom, stb, de nem akarom orálisan kielégíteni és azt se, hogy megdugjon egy fiú. Azt olvastam egyszerű srácot találni. Tényleg? Hol érdemes nézni? Ez tényleg okés srácoknak amit leírtam?

2016. jan. 23. 12:24
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Izgalmas az itteni vita. Azzal egyetértek, hogy csak szimpatikus embernek hagynám, hogy csinálja. Dem tudtam meg hol érdemes nézelődni és h van-e akinek ez okés így.
2016. jan. 25. 09:36
 12/13 anonim ***** válasza:
100%

Azt majd megtudod, hogy van e srác akinek így okés.

Nincs xopás, te dugod őt, nem akarsz vele ismerkedni, se barátkozni.

Alterego Club, pörög az élet, sok a külföldi, van sötét szoba is, de hogy találsz e valakit, hát nem vagyok benne biztos.

2016. jan. 25. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
100%
szerintem hülye,aki megvon magától egy csomó örömöt.és ezt élvezi is titokban.
2016. márc. 24. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!