Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Melegek! Hogyan zajlik egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melegek! Hogyan zajlik egy alkalmi? Átmentek/átmegy hozzátok egy tök ismeretlen ember és csak ugy?

Figyelt kérdés
Megbeszélitek előbb ki mit szeret? Előtte taliztok, beszélgettek vagy azonnal a lényegre tértek?

2016. jan. 23. 20:51
 1/6 anonim ***** válasza:
92%

Nem vagyunk kutyák. Persze, hogy Megbeszéljük. Találkozunk előtte és kölcsönös szimpátia esetén lesz valami.



25F bi

2016. jan. 23. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Online ismerkedés, képcsere, aztán megbeszéljük, hogy ki mit szeret. Majd megbeszéljük a talit és telszám csere. MAjd ha élőben is szimpi akkor vagy hozzá vagy hozzám felmegyünk. Beszélgetés, iszogatás aztán egyszer csak szex. :P


28/F

2016. jan. 23. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
46%
Általában az Eropolison ismerkedek mert nős vagyok,így sem időm,sem lehetőségem ismerkedős helyekre eljárni.Általában először az igényeinket beszéljük meg,aztán egy képcsere,találkozás semleges helyen esetleg egy sör mellett és utána akinek épp szabad a kéglije adunk az erotikának.Ha mindkettőnknek jó volt,telefonszám csere és utána már nem alkalmi....
2016. jan. 24. 05:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 ftf1983 ***** válasza:
100%
Szerintem erre nincs pontos forgatókönyv. Adott szituációtól függ. Nekem volt olyan, akivel előtte napokig vagy hetekig dumáltam online aztán átjött/átmentem és rövid beszélgetés után szexeltünk. Volt olyan, aki írt, hogy most szexelne és átjönne. Átjött kis duma és szex. De volt olyan, hogy képet se láttam róla, de a paraméterei és szövege alapján szimpi volt. Taliztunk és oltárit szexeltünk, majd ezt 2 éven keresztül többször megismételtük. Ahogy mondani szoktam, ahány srác annyi eset. :D
2016. jan. 24. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
jaja talik,megbeszéljük ki mit szeret,és utána hajrá.
2016. jan. 24. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
50%

Én online nem szoktam ismerkedni, mert soha nem tudhatom ki van a másik oldalon (pl.: egy nő is lehet, aztán nézhetek ki a fejemből). Mindig keresem ki az, aki például megáll egy kirakat előtt és nézegeti magát. Azokat szólítom meg valamilyen ürüggyel és ha nyitott, akkor meghívom egy italra.

Ott már oldottabban beszélhetünk, megkérdezem vannak-e titkos vágyai, teljesíthetem-e, aztán felugrunk hozzám és nyélbe ütjük. Mire feljutunk, addigra már haverok vagyunk és tudjuk mit akarunk.

2016. jan. 25. 02:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!